Marka Pudliszki wzbogaca portfolio o nową kategorię produktową - makarony

dlahandlu.pl 19 lutego 2014 10:15

Marka Pudliszki, do tej pory znana, jako producent koncentratu pomidorowego, produktów pomidorowych, ketchupów, sosów gorących i dań obiadowych, zachęca do wypróbowania nowej serii wyjątkowych makaronów. W styczniu 2014 w sklepach pojawiły się dwie linie nowości - Bogactwo Błonnika oraz 100% durum.

Makarony z tej serii to odpowiedź na potrzebę wzbogacenia diety Polaków w błonnik. Nowość od Pudliszek zawiera go aż 4-krotnie więcej od zwykłego makaronu. 
Bogactwo Błonnika to obecnie jedyna w Polsce propozycja makaronów dodatkowo wzbogacona o naturalny błonnik pszenny. 
Makarony 100% durum zostały przygotowane wyłącznie z pszenicy durum (pszenica bardzo wysokiej jakości), dzięki czemu makaron po ugotowaniu nie skleja się, pozostaje idealnie sprężysty. 

Marka Pudliszki przygotowała także coś dla najmłodszych miłośników makaronu. W serii 100% durum, można nabyć makaron - jungla. Atrakcyjna szata graficzna opakowania i zabawne kształty makaronu wzbogacą dziecięce potrawy.

Makarony z serii Bogactwo Błonnika są dostępne w opakowaniach 500 gramowych, w następujących kształtach: rurki, spaghetti i świderki. Cena za jedno opakowanie wynos około 4,8 zł.
Makarony z serii 100% durum są dostępne w opakowaniach 500 gramowych, w następujących kształtach: świderki, spaghetti, nitki, rurki oraz 340 gramowych - „Pudliszek" (makaron dedykowany dzieciom) . Cena za jedno opakowanie wynosi około 3,6 zł.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,80

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane