Mleko Wiejskie od Piątnicy w nowej butelce

Autor: pr 12 czerwca 2014 10:45

W trosce o zachowanie świeżego, naturalnego smaku Mleka Wiejskiego, OSM Piątnica wprowadza innowacyjną trójwarstwową butelkę z dodatkową warstwą chroniącą przed światłem.

W sierpniu 2013 roku na rynku pojawiło się świeże Mleko Wiejskie Piątnicy w funkcjonalnej butelce wykonanej z materiału HDPE z wygodnym uchwytem. W tym roku, w trosce o zapewnienie najwyższej jakości produktu, Piątnica postanowiła dokonać kolejnej zmiany i jako pierwsza wprowadza do sprzedaży świeże mleko w trójwarstwowej butelce, która zabezpieczy je przed światłem wpływającym na zmianę naturalnego smaku i zapachu. W dotychczasowym opakowaniu zastosowano dodatkową, barierową warstwę umożliwiającą skuteczną ochronę i bezpieczne przechowywanie naturalnego mleka - zarówno w magazynach, jak i na oświetlonych półkach sklepowych.

Mikrofiltrowane i pasteryzowane w niskiej temperaturze Mleko Wiejskie Piątnica 3,2% i 2% tłuszczu w nowej trójwarstwowej butelce z uchwytem dostępne jest od czerwca br. w cenie odpowiednio 2,99 zł i 2,80 zł/1l. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane