Nowa linia produktów dla najmłodszych - Gerber Kuchnia Polska

Autor: pr 3 kwietnia 2012 15:09

Nowa linia produktów dla najmłodszych - Gerber Kuchnia Polska

Marka Gerber wprowadziła do swojej oferty nową linię produktów dla najmłodszych - Gerber Kuchnia Polska. Posiłki z linii Gerber Kuchnia Polska zainspirowane tradycyjnymi, polskimi recepturami zostały przygotowane ze starannie dobranych składników.

Dostarczają one ważnych wartości odżywczych oraz są dostosowane do żywieniowych potrzeb maluchów. Dzięki posiłkom Gerber Kuchnia Polska mamy mogą wprowadzać do diety najmłodszych domowe smaki, które od wielu pokoleń królują na stołach Polaków. W ofercie znajduje się 8 zupek (np. domowy rosołek z cielęcinką, tradycyjny krupniczek drobiowy), 7 obiadków (np. wołowinka po staropolsku z kaszą) oraz 4 pyszne budynie (np. budyń o smaku waniliowym).

Linia produktów Gerber Kuchnia Polska to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy coraz częściej powracają do potraw znanych z dzieciństwa, które przygotowywały ich mamy czy babcie. Od tych bardziej wyszukanych i skomplikowanych smaków wolimy te znane i tradycyjne, przygotowane na bazie sprawdzonych przepisów. Produkty Gerber Kuchnia Polska zostały przygotowane właśnie z wykorzystaniem dobrze znanych receptur oraz najwyższej jakości składników, tak, aby były one nie tylko smaczne, ale także pożywne.

Zupki, obiadki i budynie z linii Gerber Kuchnia Polska są dostępne w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach, których kolorystyka oraz grafika nawiązuje  do tradycyjnego wystroju kuchni. Na wieczkach i etykietach pojawia się motyw obrusa w biało-niebieską kratkę oraz tradycyjne składniki, które wykorzystano do przygotowania dań dla maluchów.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11972

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane