Nowe praliny Milki

Autor: portalspozywczy.pl 15 grudnia 2009 10:49

Nowe praliny Milki

Kraft Foods Polska na zbliżające się Walnetynki przygotowała ofertę pralin pod marką Milka. Jak co roku, do sklepów trafią słodkie praliny I love Milka w kilku wariantach opakowań, a od lutego w sklepach pojawi się też nowość w ramach portfolio pralin Milka - praliny Thank you!

W okrągłym pudełku, w kształcie kwiatka znaleźć można czekoladki (również w kształcie kwiatka) z nadzieniem o smaku czekoladowego musu, oblanego czekoladą Milka z alpejskiego mleka. Opakowania w fioletowym kolorze Milki, ozdobione biało-żółtymi margaretkami pojawiają się w trzech gramaturach - małej, 42 g i dużej 150 g w opakowaniu w kształcie kwiatka oraz średniej, 120 g w kształcie prostokąta.
W tym roku praliny I love Milka dostępne są w nowych, odświeżonych opakowaniach, w kilku wersjach oraz gramaturach.

Już drugi raz z rzędu organizowany jest konkurs "Powiedz to z Milką" (www.ilovemilka.pl). Walentynkowe edycje pralin będą również silnie wspierane reklamowo - w telewizji i kinach emitowane będą spoty reklamowe zarówno pralin I love Milka, jak i Thank you. Pojawią się również reklamy na nośnikach zewnętrznych, w internecie oraz w punktach sprzedaży.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    8,15

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane