Nowości od Prima Poland - Jasno i Ciemno Palona

Autor: pr 17 czerwca 2014 10:11

Nowości od Prima Poland - Jasno i Ciemno Palona

W lipcu bieżącego roku Prima Poland rozszerza gamę obecnie oferowanych produktów, wprowadzając na polski rynek dwie nowości - kawy mielone Prima: Jasno oraz Ciemno Paloną.

Prima Jasno Palona - stanowi idealną propozycję dla osób ceniących sobie aromat oraz delikatny smak. Z kolei Prima Ciemno Palona -przypadnie do gustu osobom lubiącym kawy intensywne, o mocnym smaku. Wprowadzenie do sprzedaży powyższych nowości zbiega się w czasie z wprowadzeniem na rynek odświeżonych opakowań pozostałych produktów firmy - Primy Finezji oraz Impresji.

Szata graficzna opakowań Primy Jasno i Ciemno Palonej ma w jasny i przejrzysty sposób komunikować konsumentom smak i intensywność danej kawy. Przy okazji zwiększy ona również rozpoznawalność całej gamy produktów w sklepie.

Wsparcie promocyjne dla wprowadzanych produktów zostanie zapewnione zarówno za pomocą działań ATL (m.in. reklama w mediach) jak i BTL (m.in. materiały POS). Dodatkowo planowane są akcje degustacyjne, przeprowadzane bezpośrednio w punktach sprzedaży.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • kuba 2016-09-14 20:47:46

    kiedy znowu będzie w sprzedaży w sklepach ???!!!.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane