Świąteczne nowości od Gellwe

Autor: pr 6 grudnia 2011 13:35

Świąteczne nowości od Gellwe

Na czas gorących przedświątecznych zakupów marka Gellwe przygotowała szeroką ofertę bakalii.

Tegoroczną nowością są trzy specjalnie przygotowane zestawy do przygotowania kutii (dwa opakowania rodzynek sułtańskich, jedno opakowanie migdałów), kompotu z suszu (po jednym opakowaniu rodzynek sułtańskich oraz suszonych moreli i śliwek) oraz karpia w galarecie po żydowsku (po jednym opakowaniu rodzynek sułtańskich i migdałów z dodatkiem żelatyny i kwasku cytrynowego). Początkujące gospodynie w każdym z opakowań znajdą sprawdzony przepis, dzięki któremu szybko i bez problemu przygotują wspaniałe świąteczne dania i desery.

Na sklepowych półkach klienci znajdą także standardowe 100-gramowe opakowania bakalii, czyli orzechów laskowych i włoskich, migdałów, wirków kokosowych, rodzynek sułtańskich oraz suszonych moreli i śliwek. Rodzynki, morele i śliwki marka oferuje także w większych 200-gramowych opakowaniach w ramach serii Luksusowych Bakalii Gellwe. Opakowania te zaopatrzono w praktyczne zamknięcie, dzięki któremu produkt jest świeży nawet długo po otwarciu. W wybranych sieciach handlowych w okresie przedświątecznym na bakalie Gellwe obowiązują specjalne promocje: konsument przy zakupie dwóch opakowań trzecie otrzymuje gratis.

W przedświątecznym koszyku nie może zabraknąć również masy makowej - połączenia maku, miodu i najlepszych bakalii Gellwe, którą marka oferuje w dużej 900-gramowej puszce. 

Ponadto od 1 października do końca lutego 2012 roku trwa druga edycja konkursu „Poznaj świat z bakaliami Gellwe", w którym na uczestników czekają dwuosobowe vouchery na wyjazd do Grecji, Turcji, Tunezji, Egiptu, Hiszpanii, Rzymu, Londynu, Paryża lub Betlejem, zaś dodatkowymi nagrodami są paczki wypełnione najlepszymi produktami Gellwe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane