Twój Smak lekki z jogurtem od Piątnicy

Autor: pr 29 lutego 2012 13:17

Twój Smak lekki z jogurtem od Piątnicy

OSM Piątnica wprowadza do sprzedaży śmietankowy serek kanapkowy do smarowania typu light.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Piątnica rozszerzyła gamę swoich produktów do smarowania Twój Smak o serek z obniżoną zawartością tłuszczu. Nowy śmietankowy Twój Smak lekki z dodatkiem jogurtu jest propozycją dla osób dbających o zdrową, zrównoważoną dietę i preferujących niskotłuszczowe wyroby mleczne, zawierające jednocześnie dużo białka. Twój Smak lekki jest kremowy i delikatny. Ma gładką konsystencję, łatwo się rozsmarowuje i będzie doskonałym dodatkiem do pełnoziarnistego pieczywa.

Serek Twój Smak lekki zawiera jedynie 12 proc. tłuszczu. Dodatek jogurtu, stanowiącego 10 proc. produktu, pozwolił na obniżenie zawartości tłuszczu w serku aż o 47 proc.. To niemal dwukrotnie mniej w porównaniu z serkami śmietankowymi dostępnymi na rynku. Dzięki jogurtowi serek ma także bardziej kremową konsystencję oraz orzeźwiający, wytrawny smak.

Dodany do serka Twój Smak lekki jogurt ma również korzystny wpływ na trawienie. Dostarcza organizmowi białka, które jest już częściowo rozłożone przez bakterie jogurtowe podczas produkcji. Jednocześnie, niskie pH jogurtu sprawia, że zawarte w nim składniki mineralne, takie jak fosfor, magnez oraz wapń, są znacznie łatwiej trawione i przyswajane przez nasz organizm, niż w przypadku tych pochodzących z mleka.

Serek Twój Smak lekki z jogurtem Piątnicy wprowadzany jest do sprzedaży od lutego 2012 r. w opakowaniu 135 gram w średniej cenie detalicznej ok. 1,75 zł/szt.

Pozostałe produkty Piątnicy dostępne w tej kategorii to: Twój Smak naturalny, Twój Smak z chrzanem, Twój Smak z czosnkiem, Twój Smak z przyprawami, Twój Smak ze szczypiorkiem oraz Twój Smak z łososiem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane