REKLAMA
REKLAMA

Wielkanocne smakołyki od Haribo

Autor: pr 13 lutego 2014 10:52

Wielkanocne smakołyki od Haribo

Wielkanocna propozycja Haribo to prawdziwa przyjemność dla smakoszy żelków i pianek. W tym roku Haribo proponuje pięć różnych produktów, które znakomicie wpisują się w tradycję i klimat wiosennych świąt.

REKLAMA

Chcąc uatrakcyjnić ofertę, firma Haribo postanowiła stworzyć portfolio produktów, które oddadzą atmosferę Wielkanocy. Wśród propozycji dominują kształty i wzory związane z tradycją wielkanocną, jak urocze zajączki, kurczaczki czy kolorowe pisanki. 

Haribo proponuje kolorowe Złote Zajączki (Goldhäschen) w kilku smakach: ananasa, truskawki, maliny, pomarańczy, cytryny. Złote Zajączki występują w wiosennej, zielonej torebce ze świątecznymi akcentami w opakowaniach po 100g, 200g i 300g.

Inna propozycja to Koszyczek Wielkanocny (Osterkorb), czyli mieszanka owocowych żelków i żelko-pianek w kształcie typowych, świątecznych motywów z zajączkami, pisankami i jajeczkami. Koszyczek Wielkanocny dostępny jest w stojącej torebce 300 g.

Kolejny produkt to Tańczące Pisanki (Eiertanz) 300g, a w nim cztery rodzaje kolorowych pisanek. W wielkanocnej ofercie Haribo znajdują się także Jajeczka Wielkanocne (Dragee Eier) 100g w formie draży oraz dla wielbicieli pianek - Pianka Wiosenna (Chamallows Easter) 250 g.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA