Środa, 17 grudnia 2014 r.

Oferty przetargów

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | W | Z
Zamawiający Liczba przetargów
P.P.H. OZI Salitra & Salitra spółka jawna 2
P.P.H.U. "Alcan" 1
P.P.H.U. EKO-KOMPLEX Polska Sp. z o.o. 4
P.P.H.U."Roma" Robert Siemiątkowski 2
p.p.u.p. "Poczta Polska" Oddział Regionalny Centrum Infrastruktury w Szczecinie 63
p.p.u.p. Poczta Polska Centrum Infrastruktury Oddz. Regionalny w Gdańsku, działający w imieniu dyrektora p.p.u.p. Poczta Polska z siedzibą w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 26, 00-940 Warszawa 121
P.P.U.P. Poczta Polska Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Warszawie 127
p.p.u.p. Poczta Polska ul. Rakowiecka 26, 00-940 Warszawa; adres korespondencyjny: Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Łodzi 101
Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. 110
Pacific Coho Sp. z o.o. 4
Palmiarnia Poznańska 34
Pałac Książęcy sp. z o. o. 5
Pałac Kultury Zagłębia 12
Pałac Lubostroń 26
Pałac Młodzieży 58
Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie 4
Pałac Młodzieży im. Prof. A. Kamińskiego w Katowicach 6
Pałac Młodzieży w Bydgoszczy 2
Pałac w Sannikach 14
Pałuckie Centrum Zdrowia NZOZ Sp. z o.o. 90
Pałuckie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. 63
PAN Dom Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie 4
Panstwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie 3
Państwowa Agencja Atomistyki 96
Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 4
Państwowa Bursa Szkół Artystycznych 23
Państwowa Galeria Sztuki 43
Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy 22
Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach 6
Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie 3
Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy 150
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy 27
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku 25
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy 31
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku 9
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach 44
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie 20
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi 13
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie 15
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie 5
Państwowa Jednostka Budżetowa - Centrum Projektów Europejskich 279
Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu 71
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki 18
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina 4
Państwowa Opera Bałtycka 88
Państwowa Straż Rybacka 18
Państwowa Straż Rybacka w Gdańsku 8
Państwowa Straż Rybacka w Łodzi z/s w Sieradzu 2
Państwowa Straż Rybacka w Suwałkach 5
Państwowa Straż Rybacka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy 4
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku 11
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Chełmie 1
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Witolda Lutosławskiego 5
Państwowa Szkoła Muzyczna 1 stopnia im. Papieża Jana Pawła II 15
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Wacława z Szamotuł 5
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina 32
Państwowa Szkoła Muzyczna i I II st. im. I.J.Paderewskiego 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Juliusza Zarębskiego 10
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego 5
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego 33
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze 5
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach 11
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Ostrołęce 5
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia 103
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. F. Chopina 5
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego 7
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina 25
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Żaganiu 4
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego 8
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Ignacego J. Paderewskiego 5
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Cieszynie 16
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Kurpińskiego 4
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego 4
Państwowa Szkoła Muzyczna i I II Stopnia im. M.Karłowicza 17
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Romana Maciejewskiego w Lesznie 1
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego 23
Państwowa Szkoła Muzyczna i I II Stopnia im.St.Moniuszki w Zabrzu 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Gliwicach 6
Państwowa Szkoła Muzyczna I St. 11
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Arno Kanta 1
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina 5
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina 9
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. K. Szymanowskiego 6
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Mieczysława Karłowicza 6
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Teodora Leszetyckiego 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Witolda Lutosławskiego 3
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Witolda Lutosławskiego w Nowym Tomyślu 3
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Nr 2 1
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Nr 2 im. F. Chopina 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Nr 5 im. Henryka Wieniawskiego 9
Państwowa Szkoła Muzyczna I St. w Brzezinach 8
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Świdniku 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.im. G.Ph. Telemanna w Żarach 17
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia 64
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Bronisława Zielińskiego w Wągrowcu 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. E. Młynarskiego w Augustowie 8
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Fryderyka Chopina 7
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Ostrzeszowie 1
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego 6
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Głubczycach 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Janiny Garści 7
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Józefa Elsnera 6
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. K. Pendereckiego 3
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Karola Szymanowskiego 8
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie 4
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy 4
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. prof. Jerzego Żurawlewa 7
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Stanisława Moniuszki 6
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara 8
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Z. Mycielskiego 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im.Jerzego Hellera w Głuchołazach 2
Państwowa Szkoła Muzyczna i Stopnia im.St.Moniuszki w Zbaszyniu 7
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im.Tadeusza Bairda 1
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Bielsku Podlaskim 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jaśle 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Kolbuszowej 10
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Krotoszynie 3
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Leżajsku 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Oleśnie 4
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sieradzu 11
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sycowie 9
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Szczecinie im. Tadeusza Szeligowskiego 5
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Zgierzu 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I-go Stopnia 12
Państwowa Szkoła Muzyczna I-go stopnia im. Kazimierza Serockiego 5
Państwowa Szkoła Muzyczna II st. 3
Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Ryszarda Bukowskiego 6
Państwowa Szkoła Muzyczna im. Ks. dra Józefa Surzyńskiego 1
Państwowa Szkoła Muzyczna Nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu 2
Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II 135
Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej 746
Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera w Łodzi 159
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży 246
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie 73
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu 9
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Wydziały Zamiejscowe we Wrocławiu 2
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu 159
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu 52
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa 204
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 93
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach 38
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie 3
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego 62
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego reprezentowana przez Grontmij Polska Sp. z o.o. 2
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku 107
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. ks. Bronisława Markiewicza 365
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej 100
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu 154
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu 17
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie 33
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu 79
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy 120
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie 895
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie 50
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu 244
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie 39
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie 48
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wlkp. 146
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie 110
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu 226
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 148
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu 43
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku 392
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sandomierzu 12
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach 25
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie 177
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach 51
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie 50
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu 63
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu 49
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku 122
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Turawa 31
Państwowe Gospodarstwo Leśne - Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Kartuzy 59
Państwowe Gospodarstwo Leśne - Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Węgierska Górka 120
Państwowe Gospodarstwo Leśne - Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kalisz Pomorski 53
Państwowe Gospodarstwo Leśne - Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wymiarki 47
Państwowe Gospodarstwo Leśne "Lasy Państwowe" Nadleśnictwo Krasiczyn z s. w Przemyślu 34
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Lutowiska 2
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Biłgoraj 69
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Bolewice 58
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Koniecpol 66
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Krasnystaw 32
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Kup 50
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Miłomłyn 41
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Pniewy 52
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Siedlce 35
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Spychowo 51
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Trzcianka 38
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Żagań 20
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Gospodarstwo Rybackie Niemodlin 33
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Rzepin 40
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bobolice 50
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Brynek 67
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Brzesko 3
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka 39
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Chmielnik 49
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Choszczno 48
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Chrzanów 90
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Czarna Białostocka 73
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dębica 30
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gidle 199
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gorlice 50
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gościno 44
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gryfice 122
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Herby 51
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Iława 26
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Jarosław 56
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Jawor 105
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Jeleśnia 113
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kańczuga 110
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Karnieszewice 78
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Katowice 32
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kluczbork 120
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kłobuck 82
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kolbudy 64
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Koszęcin 64
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościan 20
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krościenko 50
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krzystkowice reprezentujące Skarb Państwa 149
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kudypy 37
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Lubin 68
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Lubliniec 65
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łobez 59
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łosie 61
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Marcule 37
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Miechów 73
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Miradz 59
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Mirosławiec 40
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Namysłów 40
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Nawojowa 104
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice 79
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Nowe Ramuki 63
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Olesno 55
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Olkusz 47
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Opole 82
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Parczew 84
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Pieńsk 68
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Piwniczna 57
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Poddębice 51
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Polanów 98
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Prószków 32
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Prudnik 50
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przedbórz 63
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radom 71
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Rudy Raciborskie 106
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Rybnik 71
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sarnaki 44
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Siewierz 101
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Starachowice 9
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Starogard 77
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Stary Sącz 80
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Stąporków 23
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Strzelce Opolskie 77
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sucha 63
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Świerklaniec 44
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Tuczno 37
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Tychowo 35
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ujsoły 179
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ustroń 81
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Warcino 93
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wisła 168
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wyszków, z siedzibą w Leszczydole Nowinach 4
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zamrzenica 55
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zawadzkie 122
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zdroje 66
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Złocieniec 60
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Złotoryja 110
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Złoty Potok 67
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie 33
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Nadleśnictwo Bogdaniec 111
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Nadleśnictwo Borki 53
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Nadleśnictwo Głęboki Bród 137
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Nadleśnictwo Zamrzenica 32
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Zakład Transportu i Spedycji Lasów Państwowych 143
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Radymno 3
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Tułowice 50
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach 36
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy państwoweNadleśnictwo Nowogród 41
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Pańtwowe Nadleśnictwo Dobrocin 47
Państwowe Gospodarstwo Leśne Nadleśnictwo Mielec 62
Państwowe Gospodarstwo Leśne Nadleśnictwo Międzylesie 95
Państwowe Gospodarstwo Leśne Nadleśnictwo Świdwin 95
Państwowe Gospodarstwo Leśne reprezentujące Skarb Państwa Nadleśnictwo Barycz 106
Państwowe Liceum Plastyczne 4
Państwowe Muzeum Archeologiczne 36
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu 224
Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie 88
Państwowe Muzeum na Majdanku 62
Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu 8
Państwowe Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej "Poczta Polska" ul. Rakowiecka 26, 00-940 Warszawa, Centrum Infrastruktury OR w Poznaniu 138
Państwowe Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej Poczta Polska Oddział Regionalny Centrum Infrastruktury w Rzeszowie 118
państwowe przedsiębiorstwo użyteczności publicznej Poczta Polska, Centrum Infrastruktury Centrala 45
Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. H. Łopacińskiego 9
Państwowe Szkoły Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego 5
Państwowe Szkoły Budownictwa-Zespół Szkół 6
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - Oddział Śląski 1
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Kujawsko-Pomorski 1
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Mazowiecki 5
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie 218
Państwowy Instytut Geologiczny 134
Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy 617
Państwowy Instytut Geologiczny Oddział Górnośląski w Sosnowcu 3
Państwowy Instytut Geologiczny w Warszawie Oddział Karpacki w Krakowie 2
Państwowy Instytut Geologiczny w Warszawie Oddział Świętokrzyski w Kielcach 5
Państwowy Instytut Naukowy - Instytut Śląski w Opolu 10
Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy 1058
Państwowy Teatr "Wybrzeże" 100
Państwowy Teatr Lalki "Tęcza" 1
Państwowy Teatr Polski w Warszawie 13
Państwowy Zakład Budżetowy "Stawy Milickie" 24
Państwowy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy 8
Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego 119
Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina 15
Papieska Akademia Teologiczna w Krakowie 6
Parafia Archikatedralna św. Jana Chrzciciela w Warszawie 7
Parafia Ewangelicko - Augsburska w Piszu 2
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Drogomyślu 1
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Międzyrzeczu 3
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Radomiu 1
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Świdnicy 1
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Zgierzu 2
Parafia Ewangelicko-Augsburska Wang 1
Parafia Grecko-Katolicka p.w. Zesłania Ducha Świętego 2
Parafia Katedralna p.w. Opieki NMP 4
Parafia Katolicka Obrządku Greckokatolickiego p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny 1
Parafia Katolicka Obrządku Greckokatolickiego p.w. Św. Mikołaja w Cyganku 8
Parafia Katolicka p.w. Nawiedzenia N.M.P. 2
Parafia Kościoła Rzymsko-Katolickiego p.w. św. Ap. Piotra i Pawła 2
Parafia Kościoła Starokatolickiego Mariawitów 2
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy 2
Parafia p.w. św. Antoniego Padewskiego w Parowej 5
Parafia p.w. św. Jakuba Apostoła 3
Parafia p.w. Św. Małgorzaty w Ulanie-Majoracie 2
Parafia p.w. Wszystkich Świętych - Zakliczyn 5
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego 2
Parafia Prawosławna p.w. Opieki Matki Bożęj w Komańczy 10
Parafia Prawosławna p.w. św. Apostoła Jakuba s. Alfeusza 2
Parafia Prawosławna p.w. św. Kosmy i Damiana w Bartnym 4
Parafia Prawosławna p.w. Św. Mikołaja w Radomiu 2
Parafia Prawosławna p.w. Zaśnięcia N.M.P. 2
Parafia Prawosławna pw. Opieki Matki Bożej w Hańczowej 1
Parafia Prawosławna św. św. Cyryla i Metodego 4
Parafia Prawosławna św. Włodzimierza 1
Parafia pw. Przemienienia Pańskiego 3
Parafia Rzym-Kat. p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła 1
Parafia Rzym.- Kat. pw. Wniebowzięcia NMP 2
Parafia Rzym.-Kat. pw. Świętej Elżbiety 7
Parafia Rzymskakatolicka pw. Przemienienia Pańskiego 2
Parafia rzymsko - katolicka p.w. Chrystusa Króla w Osieku 1
Parafia Rzymsko - Katolicka w Nowym Miasteczku 2
Parafia Rzymsko Katolicka p.w. Św. Alberta Chmielowskiego 2
Parafia Rzymsko- Katolicka p.w. św. Józefa w Syberii z siedzibą w Zdrojkach 2
Parafia Rzymsko-Katolicka 5
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Mikołaja 4
Parafia Rzymsko-Katolicka Kościół p.w. Św. Bartłomieja 3
Parafia Rzymsko-Katolicka M. B. Królowej Meksyku 2
Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Bożej Częstochowskiej 5
Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Bożej Nieustającej Pomocy 2
Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Bożej Wspomożenia Wiernych 2
Parafia Rzymsko-Katolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa 6
Parafia Rzymsko-Katolicka p. w. Narodzenia N.M.P. 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p. w. Przemienienia Pańskiego w Międzyborowie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p. w. św. Marii Magdaleny w Pieszkowie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p. w. Wniebowzięcia N.M.P. 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Jadwigi Śląskiej 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Duch Św. w Chronowie 6
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Imienia Najświętszej Maryi Panny 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Jana Chrzciciela w Kobylance 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. M.B. Częstochowskiej 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. M.B. Śnieżnej 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Boskiej Gromnicznej 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Boskiej Szkaplerznej w Starym Węglińcu 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Międzybrodziu Żywieckim 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Bożej Pocieszenia w Wierzchosławicach 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Bożej Różańcowej w Jasieniu 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. N.M.P. 3
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa 3
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kosobudach 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Narodzenia N.M.P. w Kamionnie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny 4
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Narodzenia NMP 4
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Narodzenia NMP w Biechowie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Karpaczu 4
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. NMP Królowej Polski 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. NMP Królowej Polski Ostrów k. Dębicy 3
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Opatrzności Bożej i Św. Jerzego w Tychnowach 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Przemienienia Pańskiego 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Przemienienia Pańskiego w Ropczycach 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Andrzeja 3
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Andrzeja Ap. 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła 3
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła w Kędzierzynie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Andrzeja Boboli w Gawłowie 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Anny w Broniszowie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Anny w Miliczu 5
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Antoniego Padewskiego w Baniach Mazurskich 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Ap. Piotra i Pawła 9
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Ap. Piotra i Pawła Boleszczyn 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. App. Piotra i Pawła 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Barbary w Budzyniu 3
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Barbary w Złotowie 7
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Elżbiety 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Jakuba Apostoła 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Jakuba Apostoła w Czerminie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Jakuba Starszego Apostoła 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Jakuba w Mikołajkach 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Jana Chrzciciela 5
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Jana Chrzciciela w Dzietrzychowicach 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Jana Chrzciciela w Janowie 5
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Józefa Robotnika 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Józefa Rzemieślnika 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Judy Tadeusza w Dorohuczy 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Grzywnie 3
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Kazimierza Królewicza w Radzięcinie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Małgorzaty w Olchowcu 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Marcina 3
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Marcina Biskupa w Czarnym Potoku 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Marcina w Błażowej 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Marii Magdaleny w Samoklęskach 3
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Michała Archanioła w Giedlarowej 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Michała Archanioła w Smogorzowie Wielkim 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Michała Archanioła i św. Anny w Dydni 4
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Michała Archanioła w Cieklinie 8
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Michała Archanioła w Lewinie Kłodzkim 4
Parafia Rzymsko-katolicka p.w. Św. Mikołaja 7
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Mikołaja w Brzezinach 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Mikołaja w Truskolasach 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Sebastiana w Strzelcach Wielkich 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Stanisława B.M. 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Stanisława bm 2
Parafia Rzymsko-katolicka p.w. Św. Stanisława Kostki w Birczy 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Szczepana w Brynicy 4
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Urszuli Dziewicy i Męczennicy w Soborzycach 3
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Urszuli w Gwizdanowie 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Wawrzyńca w Jabłowie 8
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Wojciecha 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Wojciecha BM w Bolesławiu 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Świętego Michała Archanioła 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. świętego Mikołaja 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Świętej Rodziny w Jaktorowie 5
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Świętej Urszuli 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Świętej Zofii w Dylągowej 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Świętych Ap. Piotra i Pawła 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Trójcy Świętej w Czudcu 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. WMP Wniebowziętej 1
Parafia Rzymsko-katolicka p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego w Lipie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Wniebowzięcia N.M.P. 3
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Wniebowzięcia NMP 2
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Grabowie 5
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Wszystkich Świętych 1
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny 1
Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwanie Św. Andrzeja Apostoła 1
Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce 3
Parafia Rzymsko-Katolicka Pod Wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Św. Antoniego Padewskiego 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem św. Leonarda w Troszynie Polskim 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem św. Wawrzyńca w Bielowicku 1
Parafia Rzymsko-Katolicka Podwyższenia Krzyża Świętego 1
Parafia Rzymsko-katolicka pw św. Jana Chrzciciela 3
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzywczy 3
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Aniołów Stróżów 1
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Antoniego Opata 7
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Augustyna 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Józefa w Trąbkach 3
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Judy Tadeusza w Lubiczu 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Katarzyny w Spytkowicach 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Marcina w Jarząbkowie 1
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Mikołaja 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Mikołaja w Jeleninie 1
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Mikołaja w Słaboszowie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Piotra i Pawła w Nowogrodźcu 6
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika 4
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Wawrzyńca 7
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Wojciecha i Katarzyny 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. świętego Stanisława Biskupa Męczennika 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. W.N.M.P. 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny 2
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Żukowie 4
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Wszystkich Świętych w Łososinie Górnej 2
Parafia Rzymsko-Katolicka Rodaki 1
Parafia Rzymsko-Katolicka śśw. Wojciecha i Jerzego w Zatorze 3
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Bartłomieja Apostoła 1
Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Jana z Kęt w Stryszowie 3
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Jozafata 6
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Józefa Oblubieńca 4
Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Józefa w Chodkowie Nowym 2
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Marcina w Krempachach 1
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Mateusza 2
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Michała Archanioła 2
Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Piotra i Pawła Pniewo 2
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Stanisława B.M i św. Wacława M. 1
Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Wawrzyńca w Grojcu 1
Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika 2
Parafia Rzymsko-Katolicka w Chełmie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka w Czchowie p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny 1
Parafia Rzymsko-Katolicka w Kłóbce 2
Parafia Rzymsko-Katolicka w Lipsku 4
Parafia Rzymsko-Katolicka w Łapanowie 4
Parafia Rzymsko-Katolicka w Łapczycy 4
Parafia Rzymsko-Katolicka w Siedlimowie 3
Parafia Rzymsko-Katolicka w Słopnicach Dolnych 4
Parafia Rzymsko-Katolicka w Tarnawcu 2
Parafia Rzymsko-Katolicka w Walawie 2
Parafia Rzymsko-Katolicka w Żelichowie 2
Parafia Rzymskokatolicka 11
Parafia Rzymskokatolicka Bazyliki Katedralnej w Tarnowie 1
Parafia Rzymskokatolicka Białka Tatrzańska 2
Parafia Rzymskokatolicka Macierzyństwa NMP w Dziekanowicach 3
Parafia Rzymskokatolicka p. w. Niepokalanego Serca N.M.P. w Strupinie 4
Parafia Rzymskokatolicka p. w. Św. Jakuba Ap. w Prusicach 3
Parafia Rzymskokatolicka p. w. św. Michała Archanioła 4
Parafia Rzymskokatolicka p.w św. Marcina 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Króla 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Bożego Ciała 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Króla w Jeleńczu 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. M.B. Szkaplerznej 5
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Boskiej Bolesnej 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej 8
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Królowej Świata 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy 5
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kuźminie 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Pocieszenia 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Pocieszenia w Chodorówce Nowej 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Pośredniczki Łask w Szlachtowej k. Szczawnicy 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Różańcowej 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Szkaplerznej 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Miłosierdzia Bożego 4
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Miłosierdzia Bożego w Pogorzałkach 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Miłosierdzia Bożego w Pogrzałkach 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Miłosierdzia Bożego Zielona Góra 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. N.M.P Królowej Polski 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Najświętszej Marii Panny w Goźlicach 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Narodzenia NMP w Rozniszewie 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Narodzenia Św J. Chrzciciela w Gładyszowie 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Narodzenia św. Jana Chrzciciela 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Wniebowziętej w Piłce 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NPNMP w Horyńcu-Zdroju 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wielkiej Wsi 5
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Przemienienia Pańskiego 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. ścięcia Św. Jana Chrzciciela 4
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Ap. w Lipnicy Murowanej 12
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Andrzeja Ap. w Sieciechowicach 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła w Garczynie 5
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła w Szzaflarach 6
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Andrzeja Boboli 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja w Łukowicy 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Anny w Szewcach 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Antoniego Padewskiego w Niewodnicy Kościelnej 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Antoniego w Życzynie 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Ap. Piotra i Pawła 4
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła 4
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Półcznie 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. App. Piotra i Pawła w Trzciannem 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Barbary 5
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Doroty 4
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Elżbiety w Pinczynie 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Erazma i Pankracego 14
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Izydora Oracza w Smolanach 5
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jakuba Apostoła 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Jana Chrzciciela 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela w Grabowie 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela w Grodowcu 6
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Jana Chrzciciela w Ostaszewie 6
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Józefa 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP w Nasławicach 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Stężycy 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Katarzyny Panny Męczennicy 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Katarzyny w Klonówce 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Kazimierza 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Małgorzaty 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Marcina 6
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Marcina Biskupa w Zawadzie 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Marcina w Krasiczynie 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Marii Magdaleny 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Mateusza Ap. Ew. w Bieszczadach 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Mateusza Apostoła 7
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Maurycego 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Michała Archanioła 4
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Michała Archanioła w Binarowej 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Michała Archanioła w Wietrznie 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Mikołaja 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Mikołaja Biskupa 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Mikołaja Biskupa w Lisowie 4
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. MIKOŁAJA BW. w Dłużcu 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Mikołaja w Jaszkowej Górnej 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Mikołaja w Mycielinie 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Mikołaja w Tabaszowej 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Mikołaja w Ujściu 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Mikołaja w Wiązowie 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Piotra i Pawła w Kamiennej Górze 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Stanisława B.M. 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Stanisława Biskupa w Szczepanowie 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Stanisława BM 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Stanisława Kostki 4
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Trójcy w Skarżysku Kościelnym 4
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Trójcy w Węglewicach 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Wawrzyńca w Dolistowie 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Wawrzyńca w Warzycach 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Witalisa w Tuszynie 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Wojciecha 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Zygmunta i św. Marii Magdaleny 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Zygmunta w Kleszczelach 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny 6
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Katarzyny 5
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Trójcy i M.B. Częstochowskiej 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Trójcy w Janowie Podlaskim 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Trójcy w Juchnowcu Kościelnym 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Porębie Radlnej 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Trójcy Przenajświętszej 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Trójcy Przenajświętszej w Bąkowej Górze 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Trójcy Świętej 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia N.M.P. 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Proszowicach 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Włochach 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP i św. Stanisława Bpa i M. w Narwi 2
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wszystkich Świętych w Iwoniczu 3
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wszystkich Świętych w Kacwinie 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zmartwychwstania Pańskiego w Ruszowie 4
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Znalezienia Krzyża Świętego 1
Parafia Rzymskokatolicka p.w.św. Stanisława Kostki 2
Parafia Rzymskokatolicka p/w Narodzenia Najświętszej Maryi Panny 2
Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej 2
Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem św. Andrzeja Apostoła 2
Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Św. Anny w Kalinówce Kościelnej 3
Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Św. Anny w Kalinówcw Kościelnej 2
Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła 4
Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Św. Michała Archanioła 4
Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Popkowicach 2
Parafia Rzymskokatolicka Podwyższenia Świętego Krzyża w Trzebieży 1
Parafia Rzymskokatolicka Przemienienia Pańskiego w Sawinie 2
Parafia Rzymskokatolicka Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie 2
Parafia Rzymskokatolicka pw Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w Lanckoronie 1
Parafia Rzymskokatolicka pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Ducha Świętego 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Anielskiej 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej 1
Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Zwycięskiej 1
Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Królowej Pokoju w Siekierkach 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Częstochowskiej 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Królowej Polski 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy 1
Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny 1
Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia NMP 7
Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP w Torkach 1
Parafia Rzymskokatolicka pw. NNMP w Tarnawie 1
Parafia Rzymskokatolicka pw. Oczyszczenia Najświętszej Maryi Panny 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Płotach 4
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny Matki NMP w Bobinie 1
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Antoniego z Padwy 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ap. Piotra i Pawła 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Barbary w Wojcieszycach 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Benedykta Opata 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jacka w Chochołowie 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jakuba AP. 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jakuba Ap. w Drozdowie 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Katarzyny 6
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Katarzyny w Marcinkowicach 1
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Marcina 1
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Michała Archanioła w Sieprawiu 3
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Mikołaja w Lisewie Malborskim 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Onufrego i Niepokalanego Serca NMP w Dąbrówce 3
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława Biskupa w Lubatowej 4
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Trójcy 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca DkM 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny 2
Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Brańsku 3
Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP, Koniemłoty 3
Parafia Rzymskokatolicka pw. Zesłania Ducha Świętego 5
Parafia Rzymskokatolicka pw. Zwiastowania NMP Dobrzyniewo Kościelne 2
Parafia Rzymskokatolicka św. Andrzeja Ap. w Rożnowicach 3
Parafia Rzymskokatolicka św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach 2
Parafia Rzymskokatolicka Św. Ap. Piotra i Pawła 2
Parafia Rzymskokatolicka św. Elżbiety 7
Parafia Rzymskokatolicka św. Jadwigi Śląskiej w Rzeczycy 2
Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie 2
Parafia Rzymskokatolicka św. Józefa 3
Parafia Rzymskokatolicka Św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie 1
Parafia Rzymskokatolicka św. Katarzyny dz.m. w Korczewie 2
Parafia Rzymskokatolicka św. Katarzyny PM 1
Parafia Rzymskokatolicka Św. Mikołaja Bpa w Wolborzu 2
Parafia Rzymskokatolicka św. Piotra i Pawła 2
Parafia Rzymskokatolicka św. Sebastiana w Jurgowie 2
Parafia Rzymskokatolicka Św. Stanisława 1
Parafia Rzymskokatolicka Św. Stanisława b-pa 1
Parafia Rzymskokatolicka św. Wawrzyńca 7
Parafia Rzymskokatolicka w Łazanach 2
Parafia Rzymskokatolicka w Mazurach 2
Parafia Rzymskokatolicka w Tropiu 2
Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia NMP w Łubinie Kościelnym 2
Parafia św. AP. Piotra i Pawła 2
Parafia św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza w Żarkach 2
Parafia św. Jana Chrzciciela 9
Parafia św. Marcina Biskupa w Czarnym Potoku 3
Parafia św. Marii Magdaleny 2
Parafia Świętej Jadwigi Królowej w Rozdrożu 2
Parafia Unicka pw. Św. Męczennika Nikity 2
Parafia Zwiastowania Pańskiego 2
Parczewski Dom Kultury 1
Park Krajobrazowy "Dolina Słupi" 6
Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej 7
Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej 2
Park Kulturowy Fortyfikacji Miejskich "Twierdza Gdańsk" 85
Park Kulturowy Fortyfikacji Miejskich "Twierdza Gdańsk" Jednostka Budżetowa Gminy Miasta Gdańsk 66
Park Kultury w Powsinie 16
Park Narodowy "Bory Tucholskie" 43
Park Narodowy "Ujście Warty" 90
Park Narodowy Gór Stołowych 44
Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach sp. z o.o. 12
Park Naukowo-Technologiczny "Euro-Centrum" Sp. z o.o. 108
Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice" Sp. z o.o. 8
Park Naukowo-Technologiczny w Opolu Sp. z o.o. 4
Park Naukowo-Technologiczny Województwa Lubelskiego S.A. 7
Park Przemysłowo-Technologiczny Ekopark w Piekarach Śląskich 9
Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o. 1
Park Przemysłowy w Wałbrzychu sp. z o.o. 2
Park Wielokulturowy Stara Kopalnia w Wałbrzychu 6
PARK WODNY 1
Park Wodny Octopus 2
Park Wodny Sp. z o.o. 1
Park Wodny w Hajnówce 3
Park Wodny w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 45
PBM Południe Tour Sp. z o.o. 6
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka 21
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Gdańskiej Macierzy Szkolnej 4
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja 4
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy 10
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie 27
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej 1
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Łodzi 2
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy 6
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach 12
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie 5
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu 2
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie 11
Perla Polska sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1
PEWIK Gdynia Sp. z o.o. 5
PGE Dystrybucja Rzeszów sp. z o.o. 4
PGE Dystrybucja Sp. z o.o. 1
PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna ul. Garbarska 21A, 20-340 Lublin, Oddział Zamość 23
PGE Dystrybucja Zamość sp. z o.o. 5
PGE Dystrybucja Zamość Spółka Akcyjna ul. Garbarska 21A, 20-340 Lublin, Oddział Zamość 1
PGE Elektrociepłownia Rzeszów SA 6
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. ul. 1 Maja 63, 97-400 Bełchatów, Oddział Elektrociepłownia Lublin Wrotków 1
PGE Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. 15
PGE Zakład Energetyczny Białystok Spółka Akcyjna 10
PGE Zakłady Energetyczne Okręgu Radomsko-Kieleckiego Dystrybucja Sp. z o.o. 4
PGE Zamojska Korporacja Energetyczna SA 33
PGE ZEŁT Obrót sp. z o. o. 1
PGKiM sp. z o.o. 1
PGKiM w Rynie Sp. z o.o. 6
PGL Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Nowa Dęba 47
PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Antonin 68
PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Białowieża 59
PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łuków 33
PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Staszów 91
PGL LP - Nadleśnictwo Lipka 44
PGL LP Gospodarstwo Rybackie Krogulna 31
PGL LP Nadleśnictwo Andrychów 35
PGL LP Nadleśnictwo Bielsko 65
PGL LP Nadleśnictwo Brzeg 54
PGL LP Nadleśnictwo Brzozów 60
PGL LP Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska 163
PGL LP Nadleśnictwo Kędzierzyn 60
PGL LP Nadleśnictwo Krotoszyn 84
PGL LP Nadleśnictwo Rudziniec 42
PHIN Consulting Sp. z o.o. 4
Piekarskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. 107
Pieniński Park Narodowy 30
Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie 54
Pierwszy Śląski Urząd Skarbowy w Sosnowcu 29
Pierwszy Urząd Skarbowy 70
Pierwszy Urząd Skarbowy Kraków 9
Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź-Bałuty 36
Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź-Górna 47
Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku 24
Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy 70
Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku 45
Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdyni 33
Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach 35
Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu 47
Pierwszy Urząd Skarbowy w Katowicach 11
Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach 31
Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie 17
Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie 53
Pierwszy Urząd Skarbowy w Opolu 28
Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu 35
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu 35
Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie 36
Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie 43
Pierwszy Urząd Skarbowy w Tarnowie 38
Pierwszy Urząd Skarbowy w Toruniu 28
Pierwszy Urząd Skarbowy w Zielonej Górze 9
Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście 28
Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu 32
Pilchowickie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 18
Pilchowickie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji 3
Pilski Dom Kultury 6
Pilskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. 21
Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 1
Pionier Sp.j. J. Miśkiewicz, J. Szewczyk 2
Piotr Tomasz Wróbel 1
Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp z o.o. 62
Piski Dom Kultury 11
Piskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Piszu 13
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. 43
PKP Energetyka S.A. - Zakład Lubelski 2
PKP PLK S.A. ul. Targowa 74, 03-734 Warszawa, w imieniu której działa PKP PLK S.A. Centrum Realizacji Inwestycji, ul. Targowa 74, 03-734 Warszawa, reprezentowane przez PKP PLK S.A. Oddział we Wrocławiu ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław 13
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Centrum Realizacji Inwestycji - Oddział w Warszawie - Dział Zamówień 16
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Oddział Regionalny - Gdańsk - Wydział Realizacji Inwestycji 3
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Oddział Regionalny - Katowice 14
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Oddział Regionalny - Wrocław - Wydział Zamówień 1
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Oddział Regionalny w Szczecinie 3
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Zakład Linii Kolejowych - Nowy Sącz 2
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Zakład Linii Kolejowych - Toruń 23
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Zakład Linii Kolejowych - Warszawa 20
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Zakład Linii Kolejowych w Częstochowie 6
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. 03-734 Warszawa ul.Targowa 74 w imieniu której działa Zakład Linii Kolejowych w Sosnowcu 5
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Biuro Zamówień Publicznych 8
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centralne Biuro Zamówień 3
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji 13
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział Południowy 9
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Gdańsku 16
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Katowicach 5
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Krakowie 15
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Lublinie 86
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Szczecinie 26
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział we Wrocławiu - Dział Zamówień 5
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Oddział Regionalny w Lublinie 60
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Oddział Regionalny w Poznaniu 1
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Oddział Regionalny w Szczecinie 10
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Oddział Regionalny we Wrocławiu 3
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. reprezentowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Warszawie 14
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ul. Targowa 74, 03-734 Warszawa, Zakład Linii Kolejowych w Koszalinie 3
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w imieniu której działa Centrum Realizacji Inwestycji ul. Targowa 74. Punkt kontaktowy: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział Południowy, ul. 3 Maja 16, 41-200 Sosnowiec 7
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Siedlcach 2
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Szczecinie 1
PKP Przewozy Regionalne Spółka z o.o. Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych w Gdyni 1
PKP S.A. - Oddział Gospodarowania Nieruchomościami 39
PKP S.A. 00-973 Warszawa, ul. Szczęśliwicka 62, Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Łodzi 6
PKP S.A. Oddział Dworce Kolejowe 127
PKP S.A. Oddział Dworce Kolejowe - Rejon Dworców Kolejowych w Krakowie 7
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami 6
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku 5
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie 143
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu 49
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Szczecinie 3
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie 2
PKP SA Oddział Dworce Kolejowe, Rejon Dworców Kolejowych w Poznaniu 5
PKP SA Rejon Dworców Kolejowych w Gdańsku 9
PKP SA ul. Szczęśliwicka 62 00-973 Warszawa, PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami ul. Dworcowa 3, 40-012 Katowice 31
PKP Spółka Akcyjna Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu 12
PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. 79
PKP Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o. 1
PKS Nowy Targ Sp. z o.o. 1
PKS w Krośnie S.A Z/S Iwnonicz 3
PKS w Radzyniu Podlaskim 3
PL 2012 sp. z o. o. 83
PL.2012+ Sp. z o. o. 23
Placówka Kształcenia Zawodowego w Olsztynie Katarzyna Zacharska-Całka 50
Placówka Opiekuńczo-Interwencyjna "Przystanek Dobrej Nadziei" 9
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza 11
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Nadzieja" w Żychlinie 1
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Przystanek Dobrej Nadziei" 6
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza im. Aleksandra Kamińskiego w Porszewicach 3
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 2
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 im. A. Kamińskiego "Kamyk" 7
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Białochowie 7
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Lipnie 8
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Rafałówce 5
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Suwałkach 1
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Więcborku z Filią w Małej Cerkwicy 1
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza we Franciszkowie 6
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Wielofunkcyjna 28
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Wielofunkcyjna "Dom Dziecka" 30
Placówka Pieczy Zastępczej "KORCZAKÓWKA" 2
Placówka Socjalizacyjna "SKARBEK" 18
Placówka Socjalizacyjna MÓJ DOM-MOJA PRZYSZŁOŚĆ 2
Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Koninie 4
Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Przeworsku 1
Placówka Terenowa KRUS w Tomaszowie Maz. 13
Placówka Wielofunkcyjna im. Stefanii Sempołowskiej 8
Placówka Wielofunkcyjna Nr 1 7
Placówka Wielofunkcyjna Słoneczny Dom 10
Placówka Wielofunkcyjna w Łukowie 3
Placówka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Ostrowie Wielkopolskim 2
Placówka Wsparcia Dziennego w Rudzie Śląskiej 6
Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie 9
Plasma SYSTEM S.A. 33
Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie Sp. z o.o. 414
Pleszewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. 12
Ploch&Koik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 2
PLUS-CONSULTS Sławomir Andrejczyszyn 5
Płocka Orkiestra Symfoniczna 12
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki 106
Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. 455
Pływalnia Miejska "Nawa" sp. z o.o. 5
Pływalnia Miejska Atlantis 20
Pływalnia Miejska im. Pawła Bączyńskiego 4
Pływalnia Miejska w Zambrowie 6
Pływalnia Powiatowa w Rykach 5
Pniewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. 7
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Warszawie 74
Poczta Polska S.A. Pion Infrastruktury, Wydział Zakupów w Lublinie 1
Poczta Polska S.A. Region Infrastruktury w Warszawie 21
Poczta Polska Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Bydgoszczy z siedzibą w Toruniu 71
Poczta Polska Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Krakowie 99
Poczta Polska Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie 122
Poczta Polska Oddział Regionalny Centrum Infrastruktury w Białymstoku 75
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Bydgoszczy z/s w Lisim Ogonie 32
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Krakowie 323
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie 201
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny we Wrocławiu 92
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Region Infrastruktury w Lublinie 3
Poczta Polska S.A. Pion Infrastruktury 2
Poczta Polska S.A. Pion Infrastruktury w Lublinie 1
Poczta Polska S.A. Region Infrastruktury w Krakowie 19
Poczta Polska S.A. Region Infrastruktury w Lublinie 6
Poczta Polska S.A. Region Infrastruktury we Wrocławiu 18
Poczta Polska S.A. ul. Rakowiecka 26, 00-940 Warszawa, adres do korespondencji: Poczta Polska S.A., Centrum Infrastruktury, ul. Świętokrzyska 31/33, 00-941 Warszawa 131
Poczta Polska S.A. ul. Rakowiecka 26, 00-940 Warszawa; adres korespondencyjny: Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Łodzi 172
Poczta Polska S.A. ul. Stawki 2, 00-940 Warszawa, adres do korespondencji: Poczta Polska S.A., Centrum Infrastruktury, ul. Świętokrzyska 31/33, 00-941 Warszawa 37
Poczta Polska S.A. ul. Stawki 2, 00-940 Warszawa; adres korespondencyjny: Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Łodzi 14
Poczta Polska S.A. ul. Stawki 2, 00-940 Warszawa; adres korespondencyjny: Centrum Infrastruktury Region Infrastruktury w Łodzi 6
Poczta Polska S.A. w imieniu której działa Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Szczecinie 246
Poczta Polska S.A. w imieniu której postępowanie prowadzi Region Infrastruktury w Szczecinie 32
Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 26, 00-940 Warszawa, jednostka Zamawiającego prowadząca postępowanie: Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddz. Regionalny w Białymstoku 200
Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 26, 00-940 Warszawa, w imieniu której działa Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Gdańsku 259
Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-940 Warszawa, jednostka Zamawiającego prowadząca postępowanie: Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddz. Regionalny w Białymstoku 5
Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-940 Warszawa, jednostka Zamawiającego prowadząca postępowanie: Poczta Polska S.A. Region Infrastruktury w Białymstoku 5
Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-940 Warszawa, w imieniu której działa Region Infrastruktury w Gdańsku 28
Poczta Polska S.A., 00-940 Warszawa, ul. Rakowiecka 26, Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Kielcach 49
Poczta Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 26, reprezentowana przez Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Olsztynie 40
Poczta Polska Spółka Akcyjna, Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Rzeszowie 54
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie 51
Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu 109
Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu 362
Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. 90
Podkarpacka Agencja Energetyczna sp. z o.o. 2
Podkarpacka Federacja Sportu w Rzeszowie 2
Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej CARPATIA 477
Podkarpacka Izba Gospodarcza 3
Podkarpacka Wojewódzka Federacja Sportu 1
Podkarpacki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia 93
Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego 47
Podkarpacki Urząd Skarbowy w Rzeszowie 8
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie 263
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie - Wydział Nieruchomości 3
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie-Wydział Geodezji 6
Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie 2173
Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych 3879
Podkarpackie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Rzeszowie 43
Podkarpackie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Rzeszowie w likwidacji 9
Podkarpackie Biuro Planowania Przestrzennego w Rzeszowie 2
Podkarpackie Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie 10
Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie 371
Podkarpackie Stowarzyszenie Związków Sportowych 2
Podkarpackie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Rzeszowie 2
Podkrakowskie Centrum Rozwoju Edukacji i Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie 5
Podlaska Instytucja Gospodarki Budżetowej "BIELIK" 821
Podlaska Izba Rolnicza 2
Podlaski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża 2
Podlaski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa 109
Podlaski Oddział Straży Granicznej im. gen. Henryka Minkiewicza 509
Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia 45
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego 77
Podlaski Urząd Skarbowy 2
Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku 232
Podlaski Wojewódzki Konserwator Zabytków 9
Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy 2
Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku 786
Pogotowie Opiekuńcze Nr 2 22
Pogotowie Opiekuńcze 20
Pogotowie Opiekuńcze im. Karola Olgierda Borchardta 28
Pogotowie Opiekuńcze Nr 1 11
Pogotowie Opiekuńcze w Białymstoku 2
Pogotowie Opiekuńcze w Gorzowie Wielkopolskim 4
Pogotowie Opiekuńcze w Izdebnie 2
Pogotowie Opiekuńcze w Krakowie 9
Pogotowie Opiekuńcze w Zielonej Górze 7
Pogotowie Ratunkowe 218
Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze 131
Pogotowie Ratunkowe w Kaliszu 37
Pogotowie Ratunkowe w Legnicy 93
POL-SPEC-TECH-SERVICE Sp. z o.o. 1
Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu 3
Poldanor Spółka Akcyjna 7
Poleski Park Narodowy w Urszulinie 121
Policealna Szkoła Medyczna 10
Policealna Szkoła Medyczna w Suwałkach 6
Policealna Szkoła Medyczna w Szczecinie 4
Polinex Sp. z o.o. 1
Politechnika Białostocka 788
Politechnika Opolska 62
Politechnika Poznańska 588
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza 55
Politechnika Wrocławska 1563
Politechnika Wrocławska Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki 77
Politechnika Wrocławska, Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki 57
Politechnika Częstochowska 1440
Politechnika Gdańska 1352
Politechnika Gdańska - Biblioteka Główna 12
Politechnika Gdańska - Centrum Informatyczne Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej 68
Politechnika Gdańska Centrum Morskich Technologii Militarnych 55
Politechnika Gdańska Centrum Usług Informatycznych 4
Politechnika Gdańska Dział Gospodarczy 4
Politechnika Gdańska Dział Inwestycji i Remontów 9
Politechnika Gdańska Dział Karier i Spraw Studenckich 3
Politechnika Gdańska Dział Ochrony Mienia 3
Politechnika Gdańska Dział Zamówień Publicznych 481
Politechnika Gdańska Studium Nauczania Matematyki 42
Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki 363
Politechnika Gdańska Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska 296
Politechnika Gdańska Wydział Zarządzania i Ekonomii 59
Politechnika Gdańska, Centrum Sportu Akademickiego 3
Politechnika Gdańska, Dział Eksploatacji 14
Politechnika Gdańska, Dział Zarządzania Infrastrukturą Studencką 8
Politechnika Gdańska, Wydział Architektury 5
Politechnika Gdańska, Wydział Chemiczny 161
Politechnika Gdańska, Wydział Elektrotechniki i Automatyki 98
Politechnika Gdańska, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej 138
Politechnika Gdańska, Wydział Mechaniczny 15
Politechnika Gdańska, Wydział Oceanotechniki Okrętownictwa 13
Politechnika Koszalińska 313
Politechnika Koszalińska Sekcja Zamówień Publicznych 790
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych 1907
Politechnika Lubelska 1046
Politechnika Łódzka Wydział Chemiczny 398
Politechnika Łódzka - Biblioteka 43
Politechnika Łódzka - Centrum Technologii Informatycznych 10
Politechnika Łódzka - Dział Administracyjno-Socjalny 12
Politechnika Łódzka - Dział Rozbudowy i Remontów 21
Politechnika Łódzka - Dział Transferu Technologii 1
Politechnika Łódzka - Dział Współpracy z Zagranicą 4
Politechnika Łódzka Centrum Językowe 2
Politechnika Łódzka Centrum Komputerowe 132
Politechnika Łódzka Centrum Kształcenia Międzynarodowego 29
Politechnika Łódzka Dział Gospodarczy 2
Politechnika Łódzka Dział Zaopatrzenia 2
Politechnika Łódzka Osiedle Akademickie 97
Politechnika Łódzka Studium Języków Obcych 3
Politechnika Łódzka Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska 192
Politechnika Łódzka, Zamówienia Publiczne 122
Politechnika Łódzka, Biuro Projektu "Rtęć" 3
Politechnika Łódzka, Centrum Zarządzania i Inżynierii Produkcji 2
Politechnika Łódzka, Dział Kształcenia 3
Politechnika Łódzka, Instytut Papiernictwa i Poligrafii 1
Politechnika Łódzka, Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności 249
Politechnika Łódzka, Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska 92
Politechnika Łódzka, Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki 343
Politechnika Łódzka, Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej 91
Politechnika Łódzka, Wydział Mechaniczny 272
Politechnika Łódzka, Wydział Organizacji i Zarządzania 5
Politechnika Łódzka, Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Sieradzu 6
Politechnika Łódzka; Zamówienia Publiczne 113
Politechnika Opolska 633
Politechnika Poznańska 1107
Politechnika Radomska im. K. Pułaskiego 244
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza 1683
Politechnika Szczecińska 32
Politechnika Szczecińska Rektorat 50
Politechnika Śląska 2691
Politechnika Świętokrzyska 1017
Politechnika Warszawska 989
Politechnika Warszawska - Uczelniane Centrum Badawcze "Materiały Funkcjonalne" 7
Politechnika Warszawska - Wydział Fizyki 92
Politechnika Warszawska - Wydział Zarządzania 7
Politechnika Warszawska Centrum Studiów Zaawansowanych 5
Politechnika Warszawska Filia w Płocku 62
Politechnika Warszawska Wydział Architektury 37
Politechnika Warszawska Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych 937
Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej 60
Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Produkcji 77
Politechnika Warszawska Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych 40
Politechnika Warszawska Wydział Matematyki i Nauk Informatycznych 23
Politechnika Warszawska Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych 150
Politechnika Warszawska Wydział Transportu 129
Politechnika Warszawska, Szkoła Nauk Technicznych i Społecznych 140
Politechnika Warszawska, Wydział Chemiczny 293
Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Materiałowej 220
Politechnika Wrocławska - Wydział Architektury 27
Politechnika Wrocławska Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska 2
Politechnika Wrocławska Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego 43
Politechnika Wrocławska Wydział Chemiczny W-3 258
Politechnika Wrocławska Wydział Elektroniki 178
Politechnika Wrocławska Wydział Elektryczny 76
Politechnika Wrocławska Wydział Inżynierii Środowiska 32
Politechnika Wrocławska Wydział Mechaniczno-Energetyczny 97
Politechnika Wrocławska Wydział Mechaniczny 212
Politechnika Wrocławska Wydział Podstawowych Problemów Techniki 264
Politechnika Wrocławska Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Jeleniej Górze 2
Politechnika Wrocławska Zespół Zamiejscowych Ośrodków Dydaktycznych w Legnicy 2
Polkowicki Zarząd Dróg Powiatowych 112
Polkowickie Centrum Animacji 23
Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A. 20
Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. 16
Polska Akademia Nauk 60
Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. 163
Polska Agencja Prasowa S.A. 258
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości 871
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej 874
Polska Akademia Nauk Zakład Doświadczalny Agrobiologii w Baranowie 10
Polska Akademia Nauk - Muzeum Ziemi 2
Polska Akademia Nauk Biblioteka Kórnicka 13
Polska Akademia Nauk Dom Pracy Twórczej w Wierzbie 7
Polska Akademia Nauk Dom Rencisty 25
Polska Akademia Nauk DPT " MĄDRALIN" 3
Polska Akademia Nauk Ogród Botaniczny - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie 36
Polska Akademia Nauk Stacja Badawcza Rolnictwa Ekologicznego i Hodowli Zachowawczej Zwierząt w Popielnie 4
Polska Akademia Nauk Warszawska Drukarnia Naukowa 4
Polska Akademia Nauk Zakład Doświadczalny w Kórniku 11
Polska Akademia Nauk Zakład Działalności Pomocniczej w Warszawie 26
Polska Akademia Nauk, Zakład Doświadczalny Gospodarki Stawowej w Gołyszu 1
Polska Akademia Umiejętności 16
Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" w Słupsku 2
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku 150
Polska Fundacja Upowszechniania Nauki 5
Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji 3
POLSKA IZBA PRZEMYSŁU CHEMICZNEGO 1
Polska Organizacja Turystyczna 346
Polska Organizacja Turystyczna Ośrodek w Sztokholmie 11
Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus 36
Polska Prowincja Zakonu Pijarów 4
Polski Czerwony Krzyż Zachodniopomorski Zarząd Okręgowy w Szczecinie 1
Polski Dom Brokerski Sp.z o.o. 3
Polski Fundusz Gwarancyjny Sp. z o.o. 2
Polski Instytut Dyplomacji im. Ignacego Jana Paderewskiego 11
Polski Instytut Dyplomacji im. Ignacego Paderewskiego 5
Polski Instytut Spraw Międzynarodowych 72
Polski Instytut Sztuki Filmowej 51
Polski Komitet Normalizacyjny 56
Polski Komitet Normalizacyjny - WIF 37
Polski Komitet Olimpijski 8
Polski Komitet Paraolimpijski 11
Polski Komitet Pomocy Społecznej Kujawsko-Pomorski Zarząd Wojewódzki 4
Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Rejonowy w Ostródzie 1
Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Berlinie 16
Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Brukseli 5
Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Kijowie 2
Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Tokio 10
Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku S.A. 1
Polski Teatr Tańca - Balet Poznański 49
Polski Związek Biathlonu 13
Polski Związek Działkowców - Okręgowy Zarząd Mazowiecki 3
Polski Związek Działkowców - Zarząd Pracowniczy Ogrodów Działkowych Polpharma 1
Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd 2
Polski Związek Głuchych Oddział Dolnośląski 1
Polski Związek Głuchych Oddział Zachodniopomorski 2
Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "POLSUS" 7
Polski Związek Hodowców Koni 2
Polski Związek Hokeja na Lodzie 31
Polski Związek Hokeja na Trawie 16
Polski Związek Jeździecki 2
Polski Związek Judo 10
Polski Związek Kajakowy 54
Polski Związek Karate Tradycyjnego 6
Polski Związek Kick-Boxingu 15
Polski Związek Kolarski 7
Polski Związek Koszykówki 27
Polski Związek Lekkiej Atletyki 9
Polski Związek Łowiecki , Zarząd Okręgowy 3
Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Sieradzu 3
Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego 15
Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego 7
Polski Związek Narciarski 41
Polski Związek Niewidomych 4
Polski Związek Niewidomych - Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny - Zakład Pracy Chronionej 5
Polski Związek Niewidomych 00-216 Warszawa, ul. Konwiktorska 9 Dom Pomocy Społecznej PZN 2
Polski Związek Niewidomych Okręg Świętokrzyski w Kielcach 2
Polski Związek Niewidomych Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny im. kpt. Jana Silhana 2
Polski Związek Pięcioboju Nowoczesnego 9
Polski Związek Piłki Nożnej 25
Polski Związek Piłki Siatkowej 17
Polski Związek Pływacki 25
Polski Związek Podnoszenia Ciężarów 28
Polski Związek Pracodawców Budownictwa 3
Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych "Start" 6
Polski Związek Szermierczy 35
Polski Związek Tenisa Stołowego 6
Polski Związek Tenisowy 3
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich 34
Polski Związek Unihokeja 5
Polski Związek Wędkarski - Okręg w Białymstoku 1
Polski Związek Wędkarski Okręg we Wrocławiu 2
Polski Związek Zapaśniczy 30
Polski Związek Żeglarski 36
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Chojnicach 2
Polskie Centrum Akredytacji 24
Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej 2
Polskie Koleje Państwowe S.A. 102
Polskie Koleje Państwowe Spółka Akcyjna 64
Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Bydgoszczy "Polskie Radio Pomorza i Kujaw" S.A. 60
Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Koszalinie "Radio Koszalin" S.A. 30
Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Lublinie "Radio Lublin" S.A. 26
Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Łodzi "Radio Łódź" S.A. 45
Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Olsztynie "RADIO OLSZTYN" SA 57
Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu Radio "Merkury" Spółka Akcyjna 99
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia "Radio dla Ciebie" S.A. 50
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Białymstoku "Radio Białystok" Spółka Akcyjna 53
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Gdańsku "Radio Gdańsk" S.A. 42
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Katowicach, Radio Katowice SA 139
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Krakowie "Radio Kraków" S.A. 64
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Opolu "PRO FM" S.A. 6
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Opolu "RADIO OPOLE" Spółka Akcyjna 15
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Rzeszowie "Radio Rzeszów" SA 23
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze "Radio Zachód" S.A. 34
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia we Wrocławiu, Radio Wrocław Spółka Akcyjna 29
Polskie Radio Rozgłośnia Regionalna "Radio Kielce" S.A. 84
Polskie Radio Rozgłośnia Regionalna w Lublinie, Radio Lublin S.A. 19
Polskie Radio S.A. Dział Obsługi Zamówień Publicznych 184
Polskie Radio S.A. Sekcja Obsługi Zamówień Publicznych 70
Polskie Radio S.A. Sekcja Zamówień Publicznych 215
Polskie Radio Szczecin SA 30
Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A. 30
Polskie Stow.Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy im. dr. M.TrzcińskiejFajrowskiej 1
Polskie Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Kielcach 6
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych z Upośledzeniem Umysłowym 7
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysł. Koło w Lesznie 9
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym 228
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym - Koło w Krośnie 8
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym - Koło w Mielcu 24
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym - Koło w Sędziszowie Małopolskim 7
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym - Koło w Szczawnicy 7
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło Lwówek Warsztat Terapii Zajęciowej Konin 21 11
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Bytomiu 9
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Chorzowie 2
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Działdowie 1
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Elblągu 1
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gryficach 4
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Haczowie 2
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jabłonce 10
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jarosławiu 32
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Kamieniu Pomorskim 15
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Miechowie 12
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Mikołajkach 1
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Mikołowie 7
Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Milejowie 5
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Myślenicach 2
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Nidzicy 11
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Olsztynie 15
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Ostródzie 33
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Policach 3
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Pruszczu Gdańskim 1
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Przemyślu 10
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Pyrzycach 4
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rykach 2
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rymanowie 14
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rzeszowie 3
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Skarszewach 6
Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Słupsku 2
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Stargardzie Szczecińskim 4
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczecinie 11
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Świdnicy 1
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tomaszowie Lubelskim 17
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Werbkowicach 4
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolbromiu 9
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zawoi 3
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Żorach 9
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Żychlinie 2
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Zagórowie 2
Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym-Koło w Poznaniu, Środowiskowy Dom Samopomocy "Pogodni" 2
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Koło w Jaśle 1
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział we Wrocławiu 1
Polskie Towarzystwo Kulturalne Pro Militari (PTK PM) 2
Polskie Towarzystwo Melioracyjne Oddział w Koninie 2
Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków 9
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział w Radomiu 2
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze 4
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze O/Dobczyce 1
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Zarząd Główny 1
Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem - Oddział Terenowy w Koninie 15
Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział Przemyśl 5
Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu 3
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą 6
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział Terenowy w Bytowie 2
Polskie Wydawnictwo Audiowizualne 8
Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego 42
Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych 4
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży 1
Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza 8
Polsko-Ukraiński Batalion Sił Pokojowych 11
Południowy Koncern Węglowy S.A. 1
Pomocnicze Gospodarstwo Komunalne przy Urzędzie Gminy Wąpielsk 7
Pomocnicze Gospodarstwo Komunalne Urzędu Gminy w Dębowej Kłodzie 1
Pomocnicze Gospodarstwo Rolne w Zatylu ZS Nr 6 w Lubyczy Królewskiej 3
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku 24
Pomorska Akademia Medyczna 257
Pomorska Federacja Sportu 9
Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni 7
Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej "POMERANIA" 68
Pomorska Izba Rolnicza 12
Pomorska Kolej Metropolitalna S.A. 44
Pomorska Kolej Metropolitarna S.A. w Organizacji 6
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna 4
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. 11
Pomorski Oddział Straży Granicznej 21
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego 209
Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku 208
Pomorski Uniwersytet Medyczny 21
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie 269
Pomorski Urząd Skarbowy w Gdańsku 42
Pomorski Urząd Wojewódzki 329
Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych 32
Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy 99
Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy Sp. z o.o. 43
Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku 200
Pomorskie Centrum Traumatologii im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku 118
Pomorskie Centrum Traumatologii Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku 245
Pomorskie Muzeum Wojskowe 4
Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych 6
POOLSE ORGANISATIE VOOR TOERISME 3
Popradzki Park Krajobrazowy 2
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna 64
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 13
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 w Olsztynie 1
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 18
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3 3
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 Poznań - Stare Miasto 2
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 6 2
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 8 2
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bieruniu 1
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie 1
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kolbuszowej 8
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kole 2
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łobzie 5
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Olecku 3
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pułtusku 6
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pyrzycach 13
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Stargardzie Szczecińskim 15
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tomaszowie Lubelskim 3
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wyszkowie 11
Poradnia Rodzinna 1
Port Jachtowy w Łebie Sp. z o.o. 2
Port Lotniczy "Radom" S.A. 1
Port Lotniczy "Rzeszów-Jasionka" Sp. zo.o. 5
Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. 2
Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. 2
Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo Sp. z o.o. 3
Port Lotniczy Kielce Spółka Akcyjna 3
Port Lotniczy Lublin S.A. 92
Port Lotniczy Lublin Spółka Akcyjna 3
Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta sp. z o.o. 36
Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. 16
Port Lotniczy Wrocław S.A. 21
PORT-FILM Wacław Chudy 2
Portowy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej 20
Powiat Poddębicki w imieniu którego działa Zarząd Powiatu w Poddębicach 115
Powiat Prudnicki 42
Powiat Tomaszowski 85
Powiat Aleksandrowski 27
Powiat Augustowski 13
Powiat Batroszycki 43
Powiat Będziński 139
Powiat Bialski 68
Powiat Białobrzeski 31
Powiat Białogardzki - Starostwo Powiatowe w Białogardzie 129
Powiat Bielski 568
Powiat Bieruńsko-Lędziński 204
Powiat Biłgorajski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Biłgoraju 152
Powiat Bolesławiecki 121
Powiat Brodnicki 40
Powiat Brzeski 92
Powiat Brzeziński 159
Powiat Brzozowski 205
Powiat Buski 78
Powiat Bytowski 240
Powiat Chełmiński 159
Powiat Chełmski 224
Powiat Chełmski reprezentowany przez Krzysztofa Wojciechowskiego-Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Chełmie 7
Powiat Chodzieski 45
Powiat Chojnicki 387
Powiat Chrzanowski 185
Powiat Ciechanowski 40
Powiat Cieszyński w imieniu którego występuje Zarząd Powiatu Cieszyńskiego 265
Powiat Częstochowski 131
Powiat Człuchowski 166
Powiat Drawski 30
Powiat Ełcki 53
Powiat Garwoliński 48
Powiat Gdański z siedzibą w Pruszczu Gdańskim reprezentowany przez Zarząd Powiatu Gdańskiego 317
Powiat Gliwicki 98
Powiat Głogowski 244
Powiat Głubczycki 34
Powiat Gnieźnieński 131
Powiat Goleniowski 216
Powiat Gorzowski 165
Powiat Gostyniński 157
Powiat Gostyński 29
Powiat Gostyński w imieniu którego działa Powiatowy Zarząd Dróg 57
Powiat Gostyński w imieniu którego działa Powiatowy Zarząd Dróg w Gostyniu 88
Powiat Gostyński w imieniu którego działa Zarząd Powiatu Gostyńskiego 22
Powiat Górowski 43
Powiat Grudziądzki 15
Powiat Gryfiński 292
Powiat Hajnowski 76
Powiat Hrubieszowski 29
Powiat Iławski 36
Powiat Inowrocławski 178
Powiat Inowrocławski - Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Placówek Oświatowych 101
Powiat Jarociński 90
Powiat Jarosławski - Zarząd Powiatu Jarosławskiego 41
Powiat Jasielski 275
Powiat Jaworski 91
Powiat Jeleniogórski 48
Powiat Jeleniogórski - Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze 1
Powiat Jeleniogórski Dom Pomocy Społecznej w Sosnówce 3
Powiat Jędrzejowski 35
Powiat Kaliski 317
Powiat Kamiennogórski 179
Powiat Kamieński 165
Powiat Kartuski 134
Powiat Kielecki 15
Powiat Kielecki - Starostwo Powiatowe w Kielcach 87
Powiat Kluczborski 74
Powiat Kłobucki 159
Powiat Kłodzki reprezentowany przez Zarząd Powiatu Kłodzkiego 230
Powiat Kolbuszowski 122
Powiat Kołobrzeski 7
Powiat Konecki 544
Powiat Koniński - Starostwo Powiatowe w Koninie 15
Powiat Koszaliński 183
Powiat Kościerski 26
Powiat Kozienicki 48
Powiat Krakowski 360
Powiat Kraśnicki 103
Powiat Krośnieński 100
Powiat Krośnieński - Starostwo Powiatowe w Krośnie Odrzańskim 25
Powiat Krośnieński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Krośnieńskiego 376
Powiat Krotoszyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Krotoszyńskiego 169
Powiat Kutnowski 41
Powiat Legionowski 215
Powiat Leski 77
Powiat Leżajsk 148
Powiat Lidzbarski 83
Powiat Lipnowski 203
Powiat Lubaczowski 161
Powiat Lubartowski 154
Powiat Lubelski 374
Powiat Lubiński 159
Powiat Lwówecki 86
Powiat Łańcucki 136
Powiat Łaski 73
Powiat Łęczycki 115
Powiat Łęczyński 151
Powiat Łęczyński - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podgłębokiem 10
Powiat Łęczyński - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza 3
Powiat Łęczyński - Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej 7
Powiat Łowicki 119
Powiat Łódzki Wschodni reprez. przez Zarząd Powiatu 186
Powiat Łukowski 113
Powiat Makowski 99
Powiat Malborski reprezentowany przez Zarząd Powiatu Malborskiego 67
Powiat Mielecki 134
Powiat Międzychodzki reprezentowany przez Zarząd Powiatu 127
Powiat Międzyrzecki - Zarząd Powiatu 44
Powiat Milicki 143
Powiat Miński 15
Powiat Mławski 16
Powiat Mogileński 21
Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie 169
Powiat Nakielski 30
Powiat Namysłowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu 258
Powiat Nidzicki 5
Powiat Niżański 319
Powiat Nowodworski 100
Powiat Nowomiejski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim 108
Powiat Nowosądecki, Zarząd Powiatu Nowosądeckiego 281
Powiat Nowosolski 153
Powiat Nowotomyski 130
Powiat Nyski - Zarząd Dróg Powiatowych w Nysie 28
Powiat Obornicki 27
Powiat Oleski 109
Powiat Oleśnicki z siedzibą w Oleśnicy 43
Powiat Opatowski - Dom Pomocy Społecznej w Zochcinku 6
Powiat Opatowski w Opatowie 10
Powiat Opoczyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Opoczno 169
Powiat Opolski 90
Powiat Ostrołęcki 42
Powiat Ostrowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu 5
Powiat Ostródzki z siedzibą w Ostródzie 209
Powiat Oświęcimski - Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu 383
Powiat Otwocki 90
Powiat Pabianicki 71
Powiat Parczewski 75
Powiat Parczewski/I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Parczewie 2
Powiat Pilski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Pile 327
Powiat Pińczowski 30
Powiat Piotrkowski 71
Powiat Płocki reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Płocku 39
Powiat Płoński 73
Powiat Polkowicki 66
Powiat Proszowicki 48
Powiat Prudnicki/ Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Prudniku 50
Powiat Pruszkowski 223
Powiat Przasnyski - Powiatowy Zarząd Dróg 81
Powiat Przysuski 204
Powiat Pszczyński 196
Powiat Puck 55
Powiat Puławski 170
Powiat Pułtuski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Pułtusku 32
Powiat Raciborski 314
Powiat Radomszczański 307
Powiat Radziejowski 42
Powiat Radzyński w imieniu, którego działa Zarząd Powiatu w Radzyniu Podlaskim 29
Powiat Ropczycko - Sędziszowski 284
Powiat Rycki 61
Powiat Rypiński 33
Powiat Rzeszowski 129
Powiat Rzeszowski - Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie 480
Powiat Sanocki 210
Powiat Sejneński 26
Powiat Siedlecki 154
Powiat Siemiatycki 51
Powiat Sieradzki 139
Powiat Skarżyski reprezentowany przez Zarząd Dróg Powiatowych 202
Powiat Skierniewicki 147
Powiat Słubicki-Starostwo Powiatowe 114
Powiat Słupecki 102
Powiat Sochaczewski reprezentowany przez Zarząd Powiatu 62
Powiat Sokołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Sokołowie Podlaskim 274
Powiat Stalowowolski 115
Powiat Starachowicki 129
Powiat Stargardzki 149
Powiat Staszowski - Starostwo Powiatowe 116
Powiat Strzelecki 18
Powiat Strzelecki (MP) 200
Powiat Strzelecki (OR) 102
Powiat Strzelecko-Drezdenecki 119
Powiat Strzyżowski 127
Powiat Suwalski 38
Powiat Szczecinecki 180
Powiat Szczycieński 69
Powiat Średzki 180
Powiat Średzki reprezentowany przez Zarząd Powiatu Średzkiego 46
Powiat Świdnicki 371
Powiat Świdwiński 362
Powiat Świecki 175
Powiat Świecki - Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu 166
Powiat Tarnobrzeski 116
Powiat Tarnogórski 292
Powiat Tatrzański, ul. Chramcówki 15, 34-500 Zakopane - Pełnomocnik Zamawiającego Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie oraz Jego Zastępcy 2
Powiat Tatrzański, ul. Chramcówki 15, 34-500 Zakopane - Pełnomocnik Zamawiającego Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie 4
Powiat Tczewski 153
Powiat Trzebnicki 153
Powiat Tucholski 68
Powiat Wadowicki 738
Powiat Wałbrzyski, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu 266
Powiat Wałecki 36
Powiat Wąbrzeski 90
Powiat Wągrowiecki 19
Powiat Wejherowski 61
Powiat Węgorzewski 11
Powiat Wielicki 222
Powiat Wieruszowski 73
Powiat Włocławski 30
Powiat Wodzisławski 22
Powiat Wodzisławski - Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. 156
Powiat Wodzisławski-Powiatowy Dom Dziecka 9
Powiat Wołomiński 1204
Powiat Wołowski 219
Powiat Wschowski 128
Powiat Zawierciański Starostwo Powiatowe 77
Powiat Ząbkowicki 115
Powiat Zduńskowolski 187
Powiat Zgorzelecki 125
Powiat Zielonogórski 66
Powiat Złotoryjski 11
Powiat Zwoleński 34
Powiat Żagański 56
Powiat Żarski 252
Powiat Żniński 8
Powiat Żywiecki - Powiatowy Zarząd Dróg 38
Powiatowa Biblioteka Publiczna 2
Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Krasińskiego 6
Powiatowa Bursa dla Młodzieży Szkolnej 56
Powiatowa Bursa Szkolna 8
Powiatowa Galeria Sztuki Współczesnej 13
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna 96
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna "Biblioteka pod Atlantami" 49
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Majkowskiego 1
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Prejsa 14
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Konstantego Prusa 11
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka 2
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja w Oleśnicy 12
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku 23
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce 1
Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna 3
Powiatowa Jednostka Obsługi Placówek Oświatowych 40
Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza 5
Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Jaworznie 4
Powiatowa Pływalnia w Pajęcznie 2
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna 36
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nakle nad Notecią z Filią w Szubinie 1
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sławnie 2
Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie 178
Powiatowa Spółka Infrastrukturalna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 9
Powiatowa Spółka Wodna we Wschowie 18
Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego - Samodzielny Publiczny Zakład 52
Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie 56
Powiatowa Stacja Sanitano-Epidemiologiczna 23
Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Pile 11
Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Suwałkach 1
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna 373
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Nysa 7
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ciechanowie 40
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Częstochowie 20
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gliwicach 11
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorlicach 1
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kaliszu 10
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kętrzynie 32
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłodzku 1
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie 48
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koszalinie 40
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legnicy 8
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w m. st. Warszawie 8
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Sączu 48
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu 10
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Piotrkowie Trybunalskim 69
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Policach 2
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu 12
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radomiu 56
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie 3
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Siedlcach 19
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku 2
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Stargardzie Szczecińskim 9
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinku 9
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Świdnicy 4
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie 38
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tychach 25
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wałbrzychu 9
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wieluniu 11
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zamościu 29
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zgorzelcu 7
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Żywcu 13
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Włocławku 10
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu 22
Powiatowa Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza 4
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Raciborzu 6
Powiatowe Biuro Geodezji i Katastru 2
Powiatowe Centrum Dydaktyki w Strzelinie 9
Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości 2
Powiatowe Centrum Edukacji 16
Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu 27
Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy 5
Powiatowe Centrum Edukacji w Pile 1
Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej 13
Powiatowe Centrum Edukacyjne 3
Powiatowe Centrum Edukacyjne - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 6
Powiatowe Centrum Edukacyjne - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 7
Powiatowe Centrum Edukacyjne i Psychologiczno-Pedagogiczne 5
Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu 91
Powiatowe Centrum Funduszy Europejskich 375
Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego i Edukacji Zawodowej im. Felicjana Dzierżanowskiego w Łańcucie 6
Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego w Bielawie 1
Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego w Iławie 5
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego 156
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego 26
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Grójcu z siedzibą w Nowej Wsi 3
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pucku 15
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego 13
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku 20
Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne we Włoszczowie 15
Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej 29
Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich 1
Powiatowe Centrum Medyczne sp. z o.o. 108
Powiatowe Centrum Medyczne sp. z o.o. NZOZ, Szpital Powiatowy 64
Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z o.o. w Braniewie 3
Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie Spółka z o.o. 56
Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania 1
Powiatowe Centrum Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. 44
Powiatowe Centrum Opieki, Wychowania i Adopcji w Ścinawie 1
Powiatowe Centrum Oświaty w Kościerzynie 95
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie 51
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie 3224
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie 9
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie z siedzibą w Bielawie 29
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II 16
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Aleksandrowie Kujawskim 14
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bartoszycach 3
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Będzinie 11
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Braniewie 15
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brodnicy 17
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmie 38
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmnie 4
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie 11
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Częstochowie 34
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej 13
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Elblągu 4
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ełku 17
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie 51
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie 27
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Goleniowie 2
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gorlicach 47
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gorzowie Wlkp. 49
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu 5
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Wlkp. 23
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu 9
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie 18
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Janowie Lubelskim 11
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze 10
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kaliszu 4
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach 65
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kazimierzy Wielkiej 9
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kole 4
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koszalinie 112
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościanie 20
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie 130
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie 53
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie 15
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lidzbarku Warmińskim z/s w Ornecie 5
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej 18
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaczowie 8
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lublinie 35
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lwówku Śląskim 4
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej 23
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łodzi 5
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży 36
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łosicach 62
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łowiczu 21
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu 62
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych 29
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach 88
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią 4
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie 4
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Obornikach 7
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oleśnicy 5
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oleśnie 20
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oławie 11
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opatowie 28
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu Lubelskim z siedzibą w Poniatowej 2
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie 56
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pabianicach 40
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pajęcznie 14
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile 9
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pińczowie 14
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku 12
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Powiecie Warszawskim Zachodnim 39
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Poznaniu 16
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu 8
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pszczynie 2
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Raciborzu 4
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rykach 6
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sejnach 27
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Siedlcach 40
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu 68
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie 24
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie 5
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Starachowicach 12
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie 7
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy 35
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdniku 26
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu 21
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Lubelskim 36
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Trzciance 4
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Turku 17
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ustrzykach Dolnych 6
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu 24
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgorzewie 1
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieluniu 5
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie 2
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem 6
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zakopanem 4
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu 7
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zgorzelcu 38
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zwoleniu 23
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żywcu 106
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu 9
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrześni 53
Powiatowe Centrum Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Jaworze 22
Powiatowe Centrum Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doskonalenia Nauczycieli w Głogowie 17
Powiatowe Centrum Rozwoju Sp. z o.o. 2
Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze 1
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie 2
Powiatowe Centrum Usług Medycznych w Kielcach 71
Powiatowe Centrum Usługowe Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Szpital na Wyspie" 103
Powiatowe Centrum Zdrowia 2
Powiatowe Centrum Zdrowia S.A. N ZOZ Szpital Powiatowy 166
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. 73
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Drezdenku 47
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Szpital Powiatowy w Drezdenku 58
Powiatowe Centrum Zdrowia spółka z o. o. 154
Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej 144
Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o.o. w Kowarach 13
Powiatowe Centrum Zdrowia w Brzezinach - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 80
Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. 13
Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy 144
Powiatowe Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Chęcinach 14
Powiatowe Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze w Grojcu 35
Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe 1
Powiatowy Dom Dziecka 8
Powiatowy Dom Dziecka w Gubinie 3
Powiatowy Dom Pomocy Społecznej 41
Powiatowy Dom Pomocy Społecznej "Feniks" w Skoczowie 5
Powiatowy Dom Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień" 8
Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Braniewie 1
Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Pogórzu 15
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego 2
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Krakowie - Powiat Grodzki 1
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego 6
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla m. st. Warszawy 6
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Katowicach 1
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Krośnie 1
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Ropczycach 1
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Strzyżowie 2
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Ząbkowicach Śląskich 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii 125
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bartoszycach 6
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Białymstoku 5
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bielsku-Białej 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Busku-Zdroju 5
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Cieszynie 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ełku 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Gołdapi 4
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Grodzisku Wielkopolskim 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Grójcu 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Jarocinie 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Jarosławiu 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Jaśle 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Jędrzejowie 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kartuzach 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kętrzynie 10
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kielcach 11
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kole 21
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kolnie 4
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Końskich 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kozienicach 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Krośnie 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lesku 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lęborku 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lubaczowie 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lublińcu 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Łańcucie 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Łodzi 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Łomży 4
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Łukowie 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Nidzicy 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Nisku 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Nowym Mieście Lubawskim 4
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Nowym Tomyślu 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Olecku 7
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Olsztynie 5
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Opatowie 11
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Opocznie 4
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ostrołęce 11
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Płocku 7
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Płońsku 4
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Poznaniu 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Raciborzu 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Radomiu 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Radomsku 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ropczycach 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Sanoku 2
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Sokołowie Podlaskim 12
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Świebodzinie 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tarnowskich Górach 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tczewie 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ustrzykach Dolnych 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Warszawie 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Wejherowie 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Wysokiem Mazowieckiem 3
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Wyszkowie 1
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Zambrowie 12
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Żurominie 4
Powiatowy Inspektorat Weterynarii we Włoszczowie 1
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie 5
Powiatowy Obwód Dróg 27
Powiatowy Obwód Lecznictwa Ogólnego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku 5
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej 48
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Gostyniu 19
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Koninie 8
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej 12
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli 9
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku 11
Powiatowy Ośrodek Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doradztwa Metodycznego 5
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologicznego-Pedagogiczno oraz Doradztwa Metodycznego w Polkowicach 3
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach 3
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji "BUKOWISKO" w Supraślu 3
Powiatowy Ośrodek Sportu i Zarządzania Lokalami w Miętnem 1
Powiatowy Ośrodek Wsparcia 3
Powiatowy Ośrodek Wsparcia "Przylądek" w Łukowie 2
Powiatowy Ośrodek Wsparcia Dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi 2
Powiatowy Ośrodek Wsparcia Środowiskowy Dom Samopomocy 3
Powiatowy Ośrodek Wsparcia - Środowiskowy Dom Samopomocy 6
Powiatowy Ośrodek Wsparcia "Stacja Świdnik II" w Świdniku 3
Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi 2
Powiatowy Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie 2
Powiatowy Park Rozwoju Sp. z o.o. 9
Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim 177
Powiatowy Publiczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Brzesku 28
Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego 180
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie 283
Powiatowy Szpital w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o. 223
Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy 17
Powiatowy Urząd Pracy 10132
Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia 98
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego 394
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego 195
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego 1
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód 69
Powiatowy Urząd Pracy Nr 1 w Łodzi 39
Powiatowy Urząd Pracy nr 2 w Łodzi 239
Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie 102
Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie 187
Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej 88
Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach 17
Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku - Filia w Łapach 10
Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim 57
Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju 136
Powiatowy Urząd Pracy w Bochni 54
Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu 111
Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie 74
Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu 141
Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie 56
Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy 146
Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie 472
Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie 114
Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży 15
Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach 98
Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie 122
Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie 98
Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie 83
Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie 163
Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie 221
Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej 280
Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej 2
Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy 159
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim 27
Powiatowy Urząd Pracy w Ełku 271
Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku 608
Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku 262
Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach 154
Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie 70
Powiatowy Urząd Pracy w Górze 40
Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Maz. 4
Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu 4
Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu 64
Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach 74
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie 41
Powiatowy Urząd Pracy w Hajnówce 158
Powiatowy Urząd Pracy w Iławie 101
Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu 171
Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim 73
Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju 54
Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle 61
Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze 14
Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie 148
Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze 124
Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie 72
Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu 50
Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze 31
Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach 207
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach 119
Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej 42
Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie 69
Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach 134
Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku 118
Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku 76
Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej 8
Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie 14
Powiatowy Urząd Pracy w Koninie 15
Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie 127
Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach 59
Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie 60
Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie 19
Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie 58
Powiatowy Urząd Pracy w Lesku 5
Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie 387
Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku 5
Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim 141
Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej 120
Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie 48
Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie 93
Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 46
Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie 58
Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie 93
Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie 23
Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy 25
Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie 27
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi 311
Powiatowy Urząd Pracy w Łomży 45
Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach 83
Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu 51
Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie 84
Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie 5
Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu 247
Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie 28
Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie 76
Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu 51
Powiatowy Urząd Pracy w Mławie 197
Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie 153
Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach 4
Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie 137
Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach 82
Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie 139
Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach 16
Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie 52
Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy 146
Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli 152
Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu 20
Powiatowy Urząd Pracy w Nysie 190
Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach 54
Powiatowy Urząd Pracy w Olecku 134
Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy 72
Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie 28
Powiatowy Urząd Pracy w Oławie 77
Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie 19
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim 114
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim 118
Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu 129
Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku 56
Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach 115
Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie 68
Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie 1
Powiatowy Urząd Pracy w Piszu 73
Powiatowy Urząd Pracy w Płocku 176
Powiatowy Urząd Pracy w Policach 112
Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku 103
Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie 18
Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu 74
Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku 72
Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze 13
Powiatowy Urząd Pracy w Pucku 35
Powiatowy Urząd Pracy w Puławach 107
Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku 10
Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach 2
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu 31
Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu 77
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku 223
Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie 47
Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej 50
Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku 41
Powiatowy Urząd Pracy w Rykach 44
Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie 306
Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu 84
Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku 44
Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach 50
Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach 97
Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich 112
Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach 5
Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu 8
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie 79
Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach 73
Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu 1041
Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli 98
Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach 156
Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie Szczecińskim 42
Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim 377
Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie 41
Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie 8
Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej 1
Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach 3
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie 252
Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie 82
Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z/s Dzierzgoniu 19
Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu 42
Powiatowy Urząd Pracy w Śremie 25
Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku 78
Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach 28
Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu 23
Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu 75
Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie 161
Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach 88
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim 129
Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy 146
Powiatowy Urząd Pracy w Turku 141
Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach 8
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu 112
Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu 113
Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie 49
Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie 693
Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu 119
Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie 192
Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie 29
Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie 26
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu 181
Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem 29
Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu 202
Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu 132
Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu 73
Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi 5
Powiatowy Urząd Pracy w Żninie 109
Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie 53
Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu 46
Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie 77
Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie 48
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu 198
Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni 142
Powiatowy Zakład Budżetowy 8
Powiatowy Zakład Katastralny we Wrocławiu 13
Powiatowy Zakład Obsługi Inwestycji Starostwa Powiatowego w Brzegu 5
Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej 455
Powiatowy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Grojcu 24
Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami 103
Powiatowy Zarząd Drogowy w Gorlicach 215
Powiatowy Zarząd Drogowy w Oławie 110
Powiatowy Zarząd Dróg 3139
Powiatowy Zarząd Dróg w Chełmnie 15
Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Targu 368
Powiatowy Zarząd Dróg w Wągrowcu 102
Powiatowy Zarząd Dróg Chojnice z siedzibą w Pawłówku 20
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W ŁOWICZU 230
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Białobrzegach 72
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie 119
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Lipsku 52
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Przysusze 10
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Radomiu 231
Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie 73
Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie 185
Powiatowy Zarząd Dróg w Będzinie z/s w Rogoźniku 164
Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku 447
Powiatowy Zarząd Dróg w Bieruniu 130
Powiatowy Zarząd Dróg w Bochni z siedzibą w Nowym Wiśniczu 209
Powiatowy Zarząd Dróg w Busku-Zdroju 228
Powiatowy Zarząd Dróg w Chodzieży z siedzibą w Milczu 33
Powiatowy Zarząd Dróg w Chojnicach 40
Powiatowy Zarząd Dróg w Choszcznie 28
Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie 172
Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie 352
Powiatowy Zarząd Dróg w Działdowie 55
Powiatowy Zarząd Dróg w Ełku 197
Powiatowy Zarząd Dróg w Garwolinie 355
Powiatowy Zarząd Dróg w Górze 65
Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim 164
Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Wlkp. 56
Powiatowy Zarząd Dróg w Grójcu 49
Powiatowy Zarząd Dróg w Hrubieszowie 58
Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie 257
Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu 301
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle 351
Powiatowy Zarząd Dróg w Kazimierzy Wielkiej 55
Powiatowy Zarząd Dróg w Kędzierzynie-Koźlu 140
Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach 364
Powiatowy Zarząd Dróg w Kłobucku 57
Powiatowy Zarząd Dróg w Kolnie 62
Powiatowy Zarząd Dróg w Koszalinie 123
Powiatowy Zarząd Dróg w Krapkowicach 32
Powiatowy Zarząd Dróg w Krośnie 114
Powiatowy Zarząd Dróg w Lesku zs. w Baligrodzie 51
Powiatowy Zarząd Dróg w Lubaczowie 53
Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu 131
Powiatowy Zarząd Dróg w Mikołowie z/s w Łaziskach Górnych 205
Powiatowy Zarząd Dróg w Mławie 98
Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie 165
Powiatowy Zarząd Dróg w Nidzicy 118
Powiatowy Zarząd Dróg w Nowej Soli 141
Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu 347
Powiatowy Zarząd Dróg w Olecku 129
Powiatowy Zarząd Dróg w Oleśnie 131
Powiatowy Zarząd Dróg w Ostrowie Wielkopolskim 257
Powiatowy Zarząd Dróg w Ostrzeszowie 105
Powiatowy Zarząd Dróg w Pajęcznie z/s w Działoszynie 91
Powiatowy Zarząd Dróg w Pile 22
Powiatowy Zarząd Dróg w Pińczowie 147
Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku 151
Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie 464
Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach 207
Powiatowy Zarząd Dróg w Raciborzu 136
Powiatowy Zarząd Dróg w Sanoku 77
Powiatowy Zarząd Dróg w Siemiatyczach 207
Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu 290
Powiatowy Zarząd Dróg w Słupcy z/s w Słomczycach 24
Powiatowy Zarząd Dróg w Sokółce 154
Powiatowy Zarząd Dróg w Strzelinie 119
Powiatowy Zarząd Dróg w Strzyżowie 131
Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach 219
Powiatowy Zarząd Dróg w Tczewie 171
Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu 116
Powiatowy Zarząd Dróg w Ustrzykach Dolnych zs. Ustjanowej Górnej 35
Powiatowy Zarząd Dróg w Wałczu 23
Powiatowy Zarząd Dróg w Wieluniu 69
Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie 99
Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. z/s w Syryni 343
Powiatowy Zarząd Dróg w Zawierciu 238
Powiatowy Zarząd Dróg w Złotoryi 23
Powiatowy Zarząd Dróg w Złotowie 64
Powiatowy Zarząd Dróg w Zwoleniu 87
Powiatowy Zarząd Dróg we Włocławku 141
Powiatowy Zarząd Dróg we Wrześni 41
Powiatowy Zarząd Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości w Gnieźnie 42
Powiatowy Zarząd Nieruchomości 4
Powiatowy Zespół Administracji Oświaty w Bartoszycach 13
Powiatowy Zespół Edukacji w Sochaczewie 4
Powiatowy Zespół Ekonomiczno - Administracyjny Szkół 14
Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół 21
Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Placówek w Piszu 10
Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Brzozowie 21
Powiatowy Zespół nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im.Mikołaja Kopernika 25
Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących w Kętach 2
Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych 55
Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Oświęcimiu 2
Powiatowy Zespół Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych 16
Powiatowy Zespół Nr 5 Szkół Budowlanych 1
Powiatowy Zespół Obsługi Placówek Oświatowych 34
Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek 2
Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych 149
Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Kolnie 1
Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej 48
Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie Spółka Akcyjna 207
Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim 320
Powiatowy Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych 3
Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych 4
Powiatowy Zespół Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie im. Ireny Mrożewskiej 4
Powiatowy Zespół Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie 1
Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Rewalidacyjno-Wychowawczych w Rumi 2
Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie 2
Powiatowy Zespół Placówek Szkoła Mistrzostwa Sportowego 1
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Wejherowie 11
Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych 4
Powiatowy Zespół Szkół 1
Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych 1
Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu 3
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II 11
Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 4
Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach 31
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 6
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Piotra Włostowica 2
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 2
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dębem 4
Powiatowy Zespół Szkół Specjalnych Bystrzyca Dolna 3
Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych 2
Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu 2
Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie 9
Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach 5
Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy 142
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej 217
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wołowie 4
Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg 42
Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg z siedzibą w Cigacicach 43
Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg z/s w Sulechowie 113
Powiatowych Zakład Dróg i Transportu w Golubiu-Dobrzyniu 18
Powiślańska Fundacja Społeczna 24
Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa RENAWA w Kwidzynie 8
Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Młodzieżowy Ośrodek Edukacyjno-Wypoczynkowy "Zatoka Uklei" w Gawrych Rudzie 3
Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Orle Gniazdo" 2
Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Młodzieżowy Ośrodek Wypoczynkowy w Gawrych Rudzie 9
Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Syrenka" w Marózie 22
Poznańska Fundacja Bibliotek Naukowych 3
Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna 6
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. M. Karłowicza 16
Poznański Ośrodek Reumatologiczny Samodzielny Publiczny Zespół Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej 43
Poznański Ośrodek Specjalistyczny Usług Medycznych 21
Poznańskie Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej 33
Poznańskie Centrum Świadczeń 19
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji 347
Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. 96
POZSERWIS Gospodarstwo Pomocnicze Urzędu Miasta Poznania 370
Północne Centrum Sztuki Teatr Komedia 14
Północny Związek Pracodawców 1
PPH Elegant Man Sp. J. S. Pakuła, J. Pakuła, D. Pakuła ZPChr 1
PPHU "Grandel" Spółka z o.o. w Pile 4
PPUP "Poczta Polska" Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Olsztynie 97
ppup Poczta Polska 00-940 Warszawa, ul. Rakowiecka 26, Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Kielcach 66
PPUP Poczta Polska Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny 82
Pracownia Planowania Przestrzennego i Architektury w Tychach 5
Praktyka Lekarza Rodzinnego "ZDROWIE" Szymańscy Sp.J. 2
Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Diecezji Przemysko-Nowosądeckiej 1
Prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Płońsku 1
Prezydent Miasta Włocławek 227
Prezydent Miasta Piekary Śląskie 685
Prezydent Miasta Będzina 371
Prezydent Miasta Białegostoku 146
Prezydent Miasta Legnicy 282
Prezydent Miasta Siedlce 667
Prezydent Miasta Świdnicy 364
Prezydent Miasta Świnoujścia 522
Prezydent Miasta Tarnobrzega 622
Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego 422
Prezydent Miasta Tychy 874
Prezydent Miasta Zawiercie 889
Pro-Inwest s.c. Andrzej Dobrowolski, Danuta Dobrowolska, Małgorzata Dobrowolska 24
PRO-SAL Gospodarstwo Pomocnicze przy WSSE w Bydgoszczy 8
Prochowickie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. 6
PROCON Spółka Biegłych i Projektantów Budowlanych 50
Proffman Broker Sp. z o.o. 24
PROFIL Krystyna i Marek Kosowicz Sp. J. 5
Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie 8
Prokuratoria Generalna Skarbu Państwa Główny Urząd Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa 37
Prokuratura Apelacyjna 25
Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku 26
Prokuratura Apelacyjna w Katowicach 24
Prokuratura Apelacyjna w Krakowie 18
Prokuratura Apelacyjna w Lublinie 11
Prokuratura Apelacyjna w Łodzi 13
Prokuratura Apelacyjna w Poznaniu 5
Prokuratura Apelacyjna w Szczecinie 18
Prokuratura Apelacyjna w Warszawie 42
Prokuratura Apelacyjna we Wrocławiu 30
Prokuratura Generalna 144
Prokuratura Okręgowa 448
Prokuratura Okręgowa w Świdnicy 123
Prokuratura Okręgowa w Białymstoku 44
Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej 121
Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy 196
Prokuratura Okręgowa w Częstochowie 15
Prokuratura Okręgowa w Elblągu 19
Prokuratura Okręgowa w Gliwicach 119
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze 27
Prokuratura Okręgowa w Katowicach 103
Prokuratura Okręgowa w Kielcach 78
Prokuratura Okręgowa w Koninie 33
Prokuratura Okręgowa w Koszalinie 102
Prokuratura Okręgowa w Krakowie 88
Prokuratura Okręgowa w Krośnie 22
Prokuratura Okręgowa w Legnicy 23
Prokuratura Okręgowa w Lublinie 189
Prokuratura Okręgowa w Łodzi 57
Prokuratura Okręgowa w Łomży 15
Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu 102
Prokuratura Okręgowa w Olsztynie 78
Prokuratura Okręgowa w Opolu 62
Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce 36
Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim 50
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim 28
Prokuratura Okręgowa w Płocku 79
Prokuratura Okręgowa w Radomiu 46
Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie 166
Prokuratura Okręgowa w Siedlcach 31
Prokuratura Okręgowa w Sieradzu 43
Prokuratura Okręgowa w Słupsku 8
Prokuratura Okręgowa w Suwałkach 9
Prokuratura Okręgowa w Szczecinie 95
Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu 29
Prokuratura Okręgowa w Tarnowie 21
Prokuratura Okręgowa w Toruniu 128
Prokuratura Okręgowa w Warszawie 153
Prokuratura Okręgowa w Zamościu 43
Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze 58
Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga w Warszawie 133
Prokuratura Okręgowa we Włocławku 17
Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu 145
PROREL Sp. z o.o. 2
PROTEON PHARMACEUTICALS Sp. z o.o. 6
Prowincja św. Franciszka z Asyżu Zakonu Braci Mniejszych-Franciszkanów 9
Prudnicki Ośrodek Kultury 9
Prudnickie Centrum Medyczne S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej 120
Prudnickie Centrum Medyczne S.A. w Prudniku 22
Prudnickie Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Prudniku 28
Prudnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 4
Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa 4
Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. 70
Przechlewskie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych 1
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. 13
Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta w Gostyninie Sp. z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych PEKO Sp. z o.o. 6
Przedsiębiorstwo "Nieruchomości Puławskie" Sp. z o.o. w Puławach 12
Przedsiębiorstwo "Nogat" Sp. z o.o. Kałdowo Wieś 47
Przedsiębiorstwo "Targowiska Puławskie" Sp. z o.o. 5
Przedsiębiorstwo "Zamek Książ" Sp. z o.o. 15
Przedsiębiorstwo "Zamek Książ" w Wałbrzychu Sp. z o.o. 20
Przedsiębiorstwo "Zamek Książ" w Wałbrzychu Spółka z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Budowlane Budico Sp. z o.o. 4
Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego TORGAN Sp. z o.o. 19
Przedsiębiorstwo Ciepłownicze Sp. z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o. 7
Przedsiębiorstwo Eksploatacji i Rozwoju Infrastruktury Gospodarczej Sp. z o.o. 5
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Gliwice Sp. z o.o. 8
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Legionowo" Sp. z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Żyrardów" Sp. z o.o. 53
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Geotermia Podhalańska SA 38
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno-Ściekowej Sp. z o.o. 16
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Lubań Sp. z o.o. 11
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sochaczew Sp. z o.o. 13
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o. o. 2
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o. o. w Jeleniej Górze 27
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. 72
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Ruda Śląska 193
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bełchatowie 2
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej 22
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Pińczowie 12
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Stargardzie Szczecińskim 2
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. 15
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Spółka z o.o. 7
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Dąbrowie Górniczej Spółka Akcyjna 11
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. 5
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. 9
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Wyszkowie sp. z o. o. 1
Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Produkcyjno-Handlowe "U Jędrusia" Andrzej Krupiński 2
Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPGK-Rzeszów S.A. 2
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach sp. z o.o. 42
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Dolina Baryczy" Sp. z o.o. 70
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Eko-Strug" sp. z o.o. 4
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "EKOM" Sp. z o.o. 47
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Komunalnik" Sp. z o.o. 55
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "PARTNER" Sp. z o.o. 4
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Saniko" Sp. z o.o. 92
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Żyrardów" Spółka z o.o. 60
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Budownictwa "ZAWOJA" Sp. z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej 31
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej "Komopal" Sp. z o. o. 33
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej i Mieszkaniowej Sp. z o.o w Płoskini 2
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna Sp. z o.o. 57
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o. o. 187
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o. o. w Terespolu 10
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. 746
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Krotoszynie 114
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Strzyżowie 34
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. we Włoszczowie 3
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. 3
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. 50
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Tomaszowie Lubelskim 62
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 124
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu Sp. z o.o. 45
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubsku sp. z o.o. 58
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy spółka z o.o. 25
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach Sp. z o.o. 32
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Staszowie Spółka Gminy z o.o. 31
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Śremie Sp. z o.o. 5
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej sp. zo.o. 26
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Kępice Sp. z o.o 11
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM Sp. z o.o. 97
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 9
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o. o. 19
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 589
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Muszynie 36
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Węgrowie 38
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku 5
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie 23
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. 43
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. 338
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Tarnobrzegu 5
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Opocznie 59
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Termy Uniejów Sp. z o. o. w Uniejowie 49
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kołbaskowie 21
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Końskich Sp. z o.o. 4
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Milejowie Sp. z o.o. 15
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Spółka z o.o. 160
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Połańcu spółka z o.o. 9
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sejnach Spółka z o.o. 8
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 50
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Ząbkach sp. z o.o. 118
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zielonce Sp z o.o. 5
Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp. z o.o. 278
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej i Komunikacji Miejskiej 52
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej i Komunikacji Miejskiej w Polkowicach 145
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. 110
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Filia Kwidzyń 3
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Słupsku 167
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. 9
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Spółka z o.o. 334
Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EKO-MAZURY sp. z o.o. 44
Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp. z o.o. 107
Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami w Suwałkach sp. z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami sp. z o.o. 46
Przedsiębiorstwo Górnicze DEMEX Sp. z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne "PODWALE" Sp. z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SEGEL sp. z o. o. - Zakład Pracy Chronionej 2
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe WIMEX Tadeusz Wiszowaty 2
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "HANDLOMIX" Sp. z o.o. 5
Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Spółka z o.o. 4
Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Spółka zo.o. 2
Przedsiębiorstwo Komunalne "EKO" Sp. z o.o. 6
Przedsiębiorstwo Komunalne "Gniwekowo" sp. z o.o. 63
Przedsiębiorstwo Komunalne "Komax" Sp. z o.o. w Kętach 23
Przedsiębiorstwo Komunalne "Komes" Sp. z o.o. 56
Przedsiębiorstwo Komunalne "Mierzeja" Sp. z o.o. 3
Przedsiębiorstwo Komunalne "Pegimek" Sp. z o.o. 62
Przedsiębiorstwo Komunalne "PEKOM" S.A. 128
Przedsiębiorstwo Komunalne "THERMA" Spółka z o.o. 10
Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki Spółka z o.o. 55
Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Spółka z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Komunalne NAŁĘCZ Sp. z o.o. 6
Przedsiębiorstwo Komunalne SANIKOM Sp. z o.o. 12
Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o. 322
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Gminy Kobyla Góra z siedzibą w Ligocie 1
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. we Wronkach 21
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp.zo.o. 21
Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. 130
Przedsiębiorstwo Komunalne w Czarnej Białostockiej Sp. z o.o. 9
Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o. 57
Przedsiębiorstwo Komunalne w Tucholi Spółka z o.o. 26
Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieruszowie S.A. 19
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej 40
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Katowice Sp. z o.o. 17
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Międzygminna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 2
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. 30
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Sosnowcu 2
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Spółka z o.o. w Jaworznie 7
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie S.A. 10
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "Sokołów" w Sokołowie Podlaskim Spółka Akcyjna 34
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "WSCHÓD" Spółka Akcyjna 2
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bartoszycach Spółka Akcyjna 4
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Białymstoku Spółka Akcyjna 20
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bolesławcu Sp. z o.o. 19
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Brodnicy Spółka Akcyjna 2
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Busku Zdroju Spółka Akcyjna 2
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bytowie Spółka Akcyjna 1
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ciechanowie Spółka Akcyjna 3
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Inowrocławiu spółka akcyjna 2
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Jarosławiu Spółka Akcyjna 37
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Kaliszu Spółka z o.o. 12
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A. 5
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łomży Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 10
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łosicach Sp. z o.o. 3
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łukowie Spółka Akcyjna 7
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Międzyrzecu Podlaskim sp. z o.o. 13
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Mławie Spółka Akcyjna 34
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Oławie S.A. 8
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ostrołęce Spółka Akcyjna 4
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim Spółka Akcyjna 12
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ostrowie Wielkopolskim Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 2
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Pszczynie sp. z o.o. 3
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Raciborzu Sp. z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Radomiu Sp. z o.o. 7
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie Spółka Akcyjna 1
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie Spółka Akcyjna z/s 36-016 Chmielnik 50 10
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Siedlcach Spółka Akcyjna 3
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli 13
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Starogardzie Gdańskim Spółka Akcyjna 3
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinku Sp. z o.o. 20
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Świdwinie Spółka z o.o. 30
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Turku SA 2
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej we Włocławku sp. z o.o. 12
Przedsiębiorstwo Komunikacji Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów Sp. z o. o. 2
Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej Sp. z o.o. 26
Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.PL S. z o. o. 15
Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.PL Sp. z o. o. 2
Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.PL Spółka Akcyjna 6
Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA Sp. z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji w Białymstoku 8
Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycyjnej Sp. z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Oczyszczania spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 6
Przedsiębiorstwo Państowej Komunikacji Samochodowej w Warszawie 27
Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" 38
Przedsiębiorstwo Państwowe Kopalnia Soli "Bochnia" w Bochni 6
Przedsiębiorstwo Państwowe Kopalnia Soli "Bochnia" z siedzibą w Bochni 9
Przedsiębiorstwo Państwowe Kopalnia Soli "Bochnia" z siedzibą w Bochni w likwidacji 85
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Kole 4
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Bartoszycach 4
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Gnieźnie 1
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Inowrocławiu 1
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Lipnie sp. z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Łomży 4
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Łosicach 1
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Myszkowie Sp z o.o. 23
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Olsztynie 9
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Ostrowie Wlkp. 2
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Radomiu 8
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Zgorzelcu Spółka z o.o. 1
Przedsiębiorstwo PKS Siemiatycze 1
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "RADKOM" Sp. z o.o. 123
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe JUL-POL 7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "INWEST-ROL" Sp. z o.o. 23
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Wodbar" Sp. z o.o 3
Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Budownictwa BLU88 - Bogdan Ludkowski 2
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Dromil sp. z o.o. w Miliczu z siedzibą w Wierzchowicach 46
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. 9
Przedsiębiorstwo Robót Komunalych FARE w Ciechanowcu 14
Przedsiębiorstwo Składowania i Przerobu Odpadów sp. z o.o. 49
Przedsiębiorstwo Składowania i Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. 22
Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowo-Usługowe INTERPROMEX Spółka z o.o. 241
Przedsiębiorstwo Transportowe NECKO Sp. z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Turystyczne "POPRAD-KODA" Spółka Jawna A. Danek, Cz. Kosiński 2
Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów EKO-Wisła sp. z o. o. 25
Przedsiębiorstwo Usług Gminnych sp. z o.o. 22
Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. 19
Przedsiębiorstwo Usług Inwestorskich "Invest-Service" Spółka z o.o. 6
Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych EKO-INWEST S.A. 6
Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-Komunalnych Spółka z o.o. 5
Przedsiębiorstwo Usług Kanalizacyjnych Łęczyca Sp.z o.o. 18
Przedsiębiorstwo Usług Komunalno-Rolnych Spółka z o.o 4
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "SANiKO" Sp. z o.o. 18
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "Starkom" Sp. z o.o. 24
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "USKOM" Sp. z o. o. 27
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych EKOSYSTEM Sp. z o.o. 7
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Sp. z o.o. 7
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Zieleni sp. z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Korzenna sp. z o.o. 50
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. 229
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Ciechanowie 59
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Ełku 74
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Gryfinie 97
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Ropczycach 71
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Zabierzowie 35
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o. 88
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Chojnie Sp. z o.o. 33
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Siedlcach Sp. z o.o. 3
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zielonkach Sp. z o.o. 4
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich sp. z o.o. 22
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich sp. z o.o. w Nowem 5
Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych "Stare Miasto" 1
Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych Spółka z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych "AS PAK" Sp. z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Usługowe Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 17
Przedsiębiorstwo Usługowe Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu Spółka z o.o. 6
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Kamionka" sp. z o. o. 3
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne "PILAWA" 5
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne LECH Sp. z o.o. 137
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne PILAWA Eugeniusz Pilawa 2
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne w Dubience Spółka z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze sp. z o.o. w Woli Uhruskiej 2
Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. 353
Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" S.A. 193
Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej "Ekoskład" Sp. z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej "Trans-Net" S.A. 137
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "INWESDIM" Sp. z o.o. 3
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Inwest" Spółka z o.o. 17
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JANDACH" Jan Breś 1
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Olszyna" Sp. z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREMEX sp. z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRANSKOM Sp. z o.o. 6
Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne "EKO-SKAWA" sp. z o. o. 24
Przedsiębiorstwo Wodociagów i Kanalizacji sp. z o.o. 4
Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne "Górna Odra" Sp. z o.o. 9
Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne "Płonia" Spółka z o.o. 40
Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Kwidzyn sp. z o.o. 34
Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 15
Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyne "Płonia" Spółka z o.o. 20
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji 106
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji DELFIN Sp. z o.o. 21
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego Spółka Akcyjna 13
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego Spółka Akcyjna w Częstochowie 4
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. 33
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. 230
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Koninie 20
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Siedlcach 23
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wodzisławiu Śl. 25
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie 5
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie 96
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp.z o.o. 17
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o. 101
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Morągu 2
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Reszlu 16
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Sztumie 21
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o., 78-400 Szczecinek, ul. Bugno 2, w imieniu której i na rzecz działa Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty z siedzibą w Karlinie 6
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu 9
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu Spółka z o.o. 12
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie Sp. z o.o. 53
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Spółka z o.o. 3
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gołdapi sp.z o.o. 12
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarosławiu Sp. z o.o. 7
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Końskich sp. z o.o. 37
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku sp. z o.o. 5
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Spółka z o.o. 59
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach sp. z o. o. 39
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. 36
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Śremie Sp. z o.o. 16
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zielonce Sp. z o. o. 77
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory Sp. z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Zarządu Nieruchomościami Spółka z o.o. 1
Przedsiębiorstwo Zarządzania i Obrotu Nieruchomościami ZAPON sp. z o.o. 2
Przedsiębiorstwo Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa "Domy Handlowe" w Warszawie 25
Przedsiębiorswto Komunikacji Samochodowej w Puławach Sp. z o.o. 1
Przedstawicielstwo Rzeczypospolitej Polskiej przy Palestyńskiej Władzy Narodowej 11
Przedszkole 4
Przedszkole Samorządowe w Starej Wsi 4
Przedszkole "BAJECZKA" 3
Przedszkole "Bajka" w Lubaszu 12
Przedszkole "Miś" 18
Przedszkole 42 4
Przedszkole BAJKA w Gębicach 2
Przedszkole Gminne 5
Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały 14
Przedszkole Gminne w Boninie 3
Przedszkole im. Adama Żeromskiego 4
Przedszkole im. Elżbiety Sojki w Lubomi 3
Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Kluczach 5
Przedszkole im. Marii Konopnickiej 2
Przedszkole im. Misia Uszatka w Żyrzynie 3
Przedszkole Integracyjne 1
Przedszkole Integracyjne Nr 137 im. Janusza Korczaka 1
Przedszkole Integracyjne Nr 6 5
Przedszkole Integracyjne nr 8 12
Przedszkole Integracyjne Nr 86 przy Centrum Zdrowia Dziecka 4
Przedszkole Integracyjne nr 9 w Tarnobrzegu 2
Przedszkole Miejskie 7
Przedszkole Miejskie Nr 14 2
Przedszkole Miejskie " Niezapominajka" w Orzyszu 4
Przedszkole Miejskie "Bajkowy Ogród" w Wiązowie 1
Przedszkole Miejskie nr 214 4
Przedszkole Miejskie Nr 1 24
Przedszkole Miejskie Nr 1 "Pod Topolą" 2
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Działdowie 1
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Lubartowie 1
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka 1
Przedszkole Miejskie Nr 10 8
Przedszkole Miejskie Nr 10 "Kolorowy Świat" 1
Przedszkole Miejskie Nr 10 w Jaśle 2
Przedszkole Miejskie Nr 11 7
Przedszkole Miejskie Nr 11 w Jaśle 2
Przedszkole Miejskie Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi 3
Przedszkole Miejskie Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka 5
Przedszkole Miejskie Nr 112 3
Przedszkole Miejskie Nr 12 1
Przedszkole Miejskie Nr 12 w Chełmie 2
Przedszkole Miejskie Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie 1
Przedszkole Miejskie Nr 13 2
Przedszkole Miejskie nr 13 im. Mikołaja Kopernika 2
Przedszkole Miejskie Nr 13 w Chełmie 7
Przedszkole Miejskie Nr 13 w Olsztynie 4
Przedszkole Miejskie Nr 131 w Łodzi 2
Przedszkole Miejskie Nr 14 6
Przedszkole Miejskie Nr 14 w Bytomiu 1
Przedszkole Miejskie Nr 14 w Olsztynie 2
Przedszkole Miejskie Nr 15 5
Przedszkole Miejskie Nr 15 w Będzinie 1
Przedszkole Miejskie nr 15 w Chełmie 3
Przedszkole Miejskie Nr 152 w Łodzi 3
Przedszkole Miejskie Nr 17 4
Przedszkole Miejskie Nr 175 9
Przedszkole Miejskie nr 18 3
Przedszkole Miejskie Nr 18 w Gliwicach 2
Przedszkole Miejskie Nr 19 4
Przedszkole Miejskie nr 2 19