O PTWP

PTWP S.A.
dane teleadresowe:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
tel./fax centrala +48 (0-32) 209 13 03

PTWP S.A. jest m.in.:

Poprzez spółkę PTWP-ONLINE Sp. z o.o. wydaje portale biznesowe:

Dla handlu.pl - serwis dla kanału tradycyjnego

Rusza portal dla handlu.pl. Mamy nadzieję, że szybko stanie się pierwszym, pełnym źródłem informacji, ale przede wszystkim platformą wymiany doświadczeń dla branży handlowej w Polsce. Mamy wrażenie, że tworzymy portal bardzo potrzebny branży, który wspomoże ją poradami, analizami, komentarzami fachowców, a także wnioskami, osób zajmujących się handlem. Liczy, że dla handlu.pl stanie się medium integrującym branżę handlu tradycyjnego.

Do współpracy zaprosiliśmy specjalistów z takich dziedzin jak merchandising, reklama, tworzenie wizerunku, zarządzanie sklepem i sprzedażą. Będą oni dzielić się z Państwem swoją wiedzą i pomysłami, jak zwiększyć konkurencyjność sklepu, jak wyróżnić się na rynku, jak zoptymalizować asortyment, jakie wyposażenie wybrać w zależności od rodzaju sklepu i jego lokalizacji, jak negocjować warunki współpracy z partnerami, dostawcami, hurtowniami.

Wierzy, że portal dla handlu stanie się miejscem prezentacji ludzi związanych z handlem tradycyjnym oraz źródłem kontaktów dla branży handlowej. Użytkownikami naszego portalu będą przede wszystkim osoby prowadzące własne sklepy, kierownicy placówek handlowych, menadżerowie zarządzający małymi sieciami sklepów, kierownicy sklepów spółdzielczych, właściciele hurtowni spożywczych i kosmetyczno-chemicznych.

Na portalu dla handlu.pl chcemy też przekazywać bieżące informacje o wydarzeniach w branży handlowej i jej otoczeniu, o rozwoju sieci handlowych, o jej problemach i możliwych drogach rozwiązania bolących kwestii, o nowych ofertach franczyzowych dla sklepów, a także o nowych produktach wchodzących na rynek i wspierających je akcjach reklamowych.

Naszą ambicją jest także jak najszersze traktowanie spraw i problemów, dlatego liczymy na sugestie, uwagi, wypowiedzi i informacje dotyczące zarówno Państwa branżowej działalności, jak i innych uczestników rynku. To zaproszenie do współpracy kierujemy do przedstawicieli sektora usług, handlu, dystrybucji, logistyki. Prosimy o aktywny udział w dyskusji m.in. w ramach naszego portalowego FORUM.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane