Checkpoint stworzył showroom dla handlowców

Autor: portalspozywczy.pl 27 lutego 2009 12:46

Firma Checkpoint Systems, producent i dostawca rozwiązań antykradzieżowych i merchandisingowych otworzyła w Hirschhorn (Niemcy) showroom, by zaprezentować najnowsze produkty dla powierzchni handlowych.

Showroom to przestrzeń imitująca nowoczesny supermarket wyposażony w rozwiązania oferowane przez Checkpoint Systems. Oprócz typowych półek sklepowych, działu warzyw i owoców czy małego stoiska delikatesowego wraz z kasą, w sklepie znajduje się wiele różnego rodzaju produktów. Są to głównie napoje i artykuły spożywcze, jak również narzędzia, elektronika użytkowa i inne. Showroom prezentuje gamę rozwiązań oferowanych przez Checkpoint Systems, takich jak systemy znakowania produktów (Hand-Labelling-Systems; HLS).

W Hirschhorn prezentowane są również systemy zarządzania kolejkami (Turn-O-Matic) i inne produkty merchandisingowe, w tym rozwiązanie Emotion Line - system dużych, kolorowych, łatwych w wymianie i dobrze widocznych plansz z ilustracjami do zawieszania na zewnątrz, jak i wewnątrz sklepu (np. przy stoiskach z owocami czy pieczywem).

Celem showroom'u jest przedstawienie klientom, partnerom biznesowym i pracownikom firmy zróżnicowanego asortymentu rozwiązań merchandisingowych. Można w nim też zainstalować Elektroniczne Systemy Antykradzieżowe (EAS) i telewizję przemysłową (CCTV).

W Hirschhorn regularnie prowadzone będą seminaria dotyczące merchandisingu, warsztaty, spotkania i prezentacje nowych produktów. Otoczenie imitujące supermarket ma posłużyć za źródło inspiracji i pomysłów. Niektóre z rozwiązań prezentowanych w Hirschhorn zostały również wprowadzone w należącym do METRO Group hipermarkecie Real, Future Store w Toenisvorst (Niemcy).

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • jacek 2010-02-13 02:27:10

    chciałbym być najlepszy

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11087

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane