PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board
REKLAMA
REKLAMA

Sklepy Rosa będą miały własne radio internetowe

Autor: Edyta Kochlewska, dlahandlu.pl 4 marca 2010 10:41

Sklepy Rosa będą miały własne radio internetowe

- Najnowszym projektem sieci sklepów Rosa jest uruchomienie własnego radia internetowego, które poprzez emisję w sklepach docierać będzie do szerokiego kręgu konsumentów. Radio, oprócz uprzyjemniania czasu podczas robienia zakupów dzięki odpowiednio dobranej muzyce, będzie pełnić rolę nośnika reklam produktów dostępnych w naszej sieci - mówi Agnieszka Lauk, odpowiedzialna za marketing w firmie Vita Idea, która prowadzi sieć sklepów pod logo Rosa.

REKLAMA

Sklepy będą miały bezpłatny dostęp do radia, za pośrednictwem którego będzie można również przesyłać np. życzenia imieninowe. Dla sklepów będzie to dodatkowe narzędzie za pomocą którego będą mogły szybko reagować na działania konkurencji. Projekt jest w fazie przygotowań i nie ma została jeszcze wyznaczona data uruchomienia radia internetowego.

Grupa działająca pod zielonym brandem „Rosa" istnieje od maja 2008 roku. Z początku w jej skład wchodziło 21 kupców, ale w ciągu niespełna roku jej rozmiary znacznie się powiększyły. Obecnie do sieci należą 103 placówki. Plany sieci zakładają zarówno rozwój organiczny na terenie dotychczasowego działania tzn. województwa łódzkiego, jak również pozyskiwanie strategicznych partnerów w innych regionach Polski.

  • baretnvfgfklloi,vvxnpoyu 2010-03-30 19:15:11

    hyfrfjurumcjfjkuryhhhsv

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 16307

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1210167

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA