Poradnik: Jak utrzymać porządek w sklepie w okresie przedświątecznym

Autor: dlahandlu.pl/pr 29 listopada 2017 11:01

Poradnik: Jak utrzymać porządek w sklepie w okresie przedświątecznym Fot. za Shutterstock.com

Okres świątecznych zakupów to dobry czas dla handlu, ale trudny dla firm dbających o porządek w obiektach handlowych. Jak utrzymać czystość w sklepie pełnym tłumu klientów?

- Na pewno trzeba zapomnieć o tradycyjnych metodach sprzątania przy pomocy mopa i wiadra. Tak trudne w utrzymaniu czystości obiekty, jakimi są sklepy wymagają pewnych, nowoczesnych i zasadnych ekonomicznie rozwiązań - mówi Mariusz Szostak, ekspert technologiczny firmy Nilfisk. Jakich? Ekspert poleca specjalistyczne maszyny – automaty szorująco-zbierające.

- Zastosowane w nich technologie umożliwiają systematyczne i bezpieczne mycie posadzek w obecności klientów, a dzięki zastosowaniu w automatach szorująco-zbierających systemu, który znacząco obniża poziom generowanego hałasu, praca maszyną w godzinach funkcjonowania sklepu nie jest uciążliwa - podkreśla specjalista.

Ekspert zaznacza, że takie urządzenia działają nie tylko cicho, ale też szybko i dokładnie. Co więcej, automaty nie tylko zamiatają i myją podłogi, ale także je suszą. Zapewnia to bezpieczeństwo oraz komfort klientów, ponieważ na umytą podłogę można od razu wejść.

Ponadto istotna jest także ergonomia. Automaty szorująco-zbierające to maszyny łatwe w obsłudze, lekkie i mobilne. Zwrotność ma szczególne znaczenie w ograniczonych przestrzeniach i miejscach trudnodostępnych, na przykład pomiędzy sklepowymi regałami, a także w trakcie sprzątania wśród klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • KASTELL 2018-01-04 12:18:54

  Materiały eksploatacyjne można zakupić w KASTELL.PL

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  0,59

 • Śr

  0,31

 • Min

  0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane