PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Twój przewodnik po świecie handlu - przeczytaj drukowany newsletter dlahandlu.pl

Autor: dlahandlu.pl 6 listopada 2014 08:46

Twój przewodnik po świecie handlu - przeczytaj drukowany newsletter dlahandlu.pl

Koncentracja na świeżości, inwestycja w nowe technologie i podnoszenie jakości obsługi klienta – to trzy elementy powtarzające się niemal w każdej wypowiedzi dotyczącej kluczowych czynników, które będą decydowały o przyszłości handlu w Polsce.

Każdemu z tych tematów poświęcamy kilka szpalt, starając się odpowiedzieć na pytania czy wszyscy mogą wygrać, stosując ten sam wyróżnik – świeżość, czy poznanie klienta dzięki nowym technologiom wystarczy, by precyzyjnie odpowiedzieć na jego potrzeby? A jeżeli nie, to czy największą rewolucją nie okaże się powrót do starych dobrych, sprawdzonych metod: uśmiechu sprzedawcy i miłego powitania klienta w progu sklepu.

Co do jednego specjaliści są zgodni, klient wie czego chce i czuje, że to on nadaje teraz kierunek zmianom, a handel szuka jedynie metod, by poznać z wyprzedzeniem jego oczekiwania i właściwie na nie odpowiedzieć. Oddając w Państwa ręce wydanie drukowane newslettera, polecamy także codziennie tradycyjny newsletter i portal dlahandlu.pl, gdzie na bieżąco analizujemy i komentujemy zmiany, które zachodzą w branży handlu detalicznego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane