Partner portalu: City Board
Jesteś tutaj:   Redakcja poleca
www.dlahandlu.pl  |  24-12-2013, 08:58
Żabka przejmie sklepy Społem Zabrze
Spółka Żabka Polska podpisała umowę przejęcia kolejnej sieci handlowej. 43. placówki, zlokalizowane głównie w Zabrzu, zostaną wkrótce przebrandowane na sklepy Żabka lub Freshmarket.

- Nasza strategia rozwoju oprócz wzrostu organicznego zakłada również przejęcia. Sklepy sieci Społem Zabrze to już piąta sieć, z którą podpisaliśmy umowę inwestycyjną w tym roku. Wcześniej przejęliśmy sklepy sieci Torg, Agap i PS Food. Jesteśmy też w trakcie konsolidacji z siecią sklepów należących wcześniej do Kolportera. - mówi Julio Duarte, wiceprezes zarządu Żabka Polska.

Przejęcie sklepów sieci Społem Zabrze uwarunkowane jest uzyskaniem zgody UOKiK. fFrma złożyła już wniosek w tej sprawie.

Obecnie Żabka Polska posiada ponad 3300 placówek handlowych pod marką Żabka oraz Freshmarket. W ciągu najbliższych 4 lat firma Żabka Polska ma zamiar otworzyć kolejnych 2 tysiące nowych sklepów.

 

Pati
2014-01-16 21:41:26

Nie normalne to wszystko tyraj az zdechniesz!!! Oni maja rodziny i jak tu starac sie o dziecko no jak!!! Jak matka bedzie charowac od rana do wieczora !!!!!"

BEATA
2014-01-04 00:10:03

Wszystko byłoby by dobrze, bo na całym świecie silniejsi wypierają słabszych. Tylko jest jedno ALE...

Ekspedientka ma pracować do 23 ??? i np. w wigilię do 18 albo w sylwestra do 23 ???

A my nie mamy rodzin ???

W Żabkach jest dziś tak tak jak dobrych kilka lat w supermarketach. Tylko tam dziś pracownicy pracują na godnych warunkach a My przejęci przez Żabkę mamy też się sadzić żeby mieć godne warunki ???

Panie Prezesie sieci Żabka !!!

Pytam Pana!!!

My też mamy rodziny, i prawo do prywatnego życia!

Może by Pan Prezes postał za ladą do 23 w sylwestra ??? Co ???

NIE BO PO CO PAN PREZES JUZ SIE W TYM CZASIE DOBRZE BAWI KIEDY ZWYKŁE SZARAKI NA NIEGO PRACUJĄ !!!

myszka
2013-12-30 18:33:27

a co z osobami które pracują w luxach cz ich się pyta co dalej

ZOBACZ WSZYSTKIE (6)

POLECAMY W SERWISACH