PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

„Skomiksuj ziemniaka, wspomóż dzieciaka!" - nowy konkurs Lay's

Autor: pr 28 listopada 2012 09:46

26 listopada rusza konkurs Lay's „Skomiksuj ziemniaka, wspomóż dzieciaka" połączony z akcją charytatywną, której celem jest zebranie pieniędzy na Fundusz Edukacyjny dla rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych Fundacji Świętego Mikołaja. Akcja potrwa do 30 grudnia, a wziąć w niej udział może każdy.

Lay's po zakończonym niedawno konkursie „Marzenia Ziemniaka przed końcem świata!" postanowił spełnić marzenia innych i wesprzeć charytatywnie Fundację Świętego Mikołaja. W związku z tym, że konkurs, w którym zadaniem było spełnianie marzeń Ziemniaka cieszył się dużym powodzeniem, w nawiązaniu do niego, już 26 listopada ruszy nowy konkurs „Skomiksuj Ziemniaka, wspomóż dzieciaka", w którym każde zgłoszenie przyczynia się do powiększenia kwoty, jaka zostanie przekazana na rzecz Fundacji.

Fundacja Świętego Mikołaja działa od 2002 roku. Obecnie pomaga rodzinnym domom dziecka, funduje stypendia dla zdolnych maluchów z ubogich rodzin i wspiera samotne matki i matki pracujące. Pieniądze zebrane przez komiksową akcję Lay's przekazane zostaną w całości na Fundusz Edukacyjny dla rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane