REKLAMA
REKLAMA

„Skomiksuj ziemniaka, wspomóż dzieciaka!" - nowy konkurs Lay's

Autor: pr 28 listopada 2012 09:46

26 listopada rusza konkurs Lay's „Skomiksuj ziemniaka, wspomóż dzieciaka" połączony z akcją charytatywną, której celem jest zebranie pieniędzy na Fundusz Edukacyjny dla rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych Fundacji Świętego Mikołaja. Akcja potrwa do 30 grudnia, a wziąć w niej udział może każdy.

REKLAMA
Lay's po zakończonym niedawno konkursie „Marzenia Ziemniaka przed końcem świata!" postanowił spełnić marzenia innych i wesprzeć charytatywnie Fundację Świętego Mikołaja. W związku z tym, że konkurs, w którym zadaniem było spełnianie marzeń Ziemniaka cieszył się dużym powodzeniem, w nawiązaniu do niego, już 26 listopada ruszy nowy konkurs „Skomiksuj Ziemniaka, wspomóż dzieciaka", w którym każde zgłoszenie przyczynia się do powiększenia kwoty, jaka zostanie przekazana na rzecz Fundacji.

Fundacja Świętego Mikołaja działa od 2002 roku. Obecnie pomaga rodzinnym domom dziecka, funduje stypendia dla zdolnych maluchów z ubogich rodzin i wspiera samotne matki i matki pracujące. Pieniądze zebrane przez komiksową akcję Lay's przekazane zostaną w całości na Fundusz Edukacyjny dla rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA