PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Beyonce będzie reklamować Pepsi

Autor: pr 11 grudnia 2012 15:05

Beyonce będzie reklamować Pepsi

Pepsi nawiązała współpracę z ikoną muzyki pop - Beyoncé. Sławna na całym świecie piosenkarka została między innymi twarzą kampanii reklamowej marki. Jak podkreśla spółka, współpraca Pepsi z Beyoncé polega na odejściu od tradycyjnego sponsoringu na rzecz twórczego partnerstwa.


- W ramach globalnej kampanii „Live for Now" staraliśmy się stworzyć z Beyoncé partnerstwo wykraczające daleko poza tradycyjną współpracę marketingową. Artystka będzie miała możliwość współtworzenia treści i budowania zaangażowania nie tylko fanów, ale i naszych konsumentów. Uważamy, że takie rozwiązanie jest korzystne nie tylko dla gwiazdy, ale również dla Pepsi oraz wszystkich miłośników muzyki na całym świecie - mówi Brad Jakeman, President, Global Beverage Group w PepsiCo.

Wyjątkowy charakter współpracy Pepsi z Beyoncé polega na odejściu od tradycyjnego sponsoringu na rzecz twórczego partnerstwa. Gwiazda będzie mogła aktywnie uczestniczyć w procesie opracowywania materiałów promocyjnych wykorzystywanych w trakcie współpracy.

Wizerunek piosenkarki znajdzie się na materiałach marketingowych oraz na limitowanej linii produktów Pepsi. Beyoncé wystąpi także w globalnym spocie reklamowym „Live for Now", którego premiera planowana jest na początek 2013 roku. Współpraca pomiędzy Pepsi i Beyoncé przewiduje również wsparcie dla projektów realizowanych przez piosenkarkę.

Artystka już kilkukrotnie uczestniczyła w projektach marki Pepsi. Po raz pierwszy w 2002 roku, kiedy to wspólnie z Britney Spears i Pink wystąpiła w spocie reklamowym „Pepsi Gladiators".

W przeciągu dekady Beyoncé stała się niekwestionowanym fenomenem pop kultury - zdobywając 16 nagród GRAMMY i sprzedając ponad 100 milionów albumów na całym świecie. Jest autorką takich przebojów jak „Single Ladies", „Crazy in Love", czy „Best Thing I Never Had".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane