BIC Polska prowadzi konkurs sms-owy

Autor: dlahandlu.pl 25 marca 2010 10:59

Trwa konkurs SMS-owy organizowany przez firmę BIC Polska we współpracy z agencją reklamową Kore Konnektiv.

W konkursie BICkasa przygotowano nagrody pieniężne oraz 3 egzotyczne wycieczki do Egiptu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w okresie od 1 marca do 31 maja br. kupić wybrany produkt firmy BIC oznaczony promocyjną naklejką, a następnie przesłać SMS z kodem alfanumerycznym pod wskazany numer. Jeśli uczestnik chce zagrać tylko o gotówkę, wystarczy, że o określonej porze prześle jednorazowy kod spod naklejki. Jeśli jednak chce podwoić swoje szanse i zagrać także o wyjazd do Egiptu, oprócz kodu powinien w treść SMS-a wpisać także kreatywne rozwinięcie hasła „BIC to... ". Nagroda w wysokości 100 zł przyznawana jest każdego dnia, natomiast wycieczka do Egiptu - na koniec każdego z trzech miesięcy trwania konkursu. Łącznie organizatorzy przygotowali 95 nagród.

Za koordynację konkursu i nadzór nad nim odpowiada agencja reklamowa Kore Konnektiv, która przygotowała materiały POS wspierające komunikację w punktach sprzedaży oraz stronę internetową www.BICkasa.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Garry 2015-02-28 17:36:35

    Fajny pomysł z tym mieli jak dla mnie, nawet na forum takim jak gowork.pl/opinie_czytaj,38924 pracownicy napisali ile z tego było przychodu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11008

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane