Candia reklamuje mleko półtłuste

Autor: epr.pl 22 października 2009 10:41

Firma Candia pod koniec października wprowadzi nowy produkt: mleko półtłuste (1,55%) UHT w kartonowych opakowaniach z wizerunkami najbardziej znanych bohaterów kreskówek Disneya.

Front opakowania zdobią portrety Kaczora Donalda, jego narzeczonej Daisy, Myszki Miki, Minnie, Goofiego, Sknerusa McKwacza oraz trójki siostrzeńców Donalda. Po drugiej stronie znajdzie się 10 różnych komiksów o otwartej fabule z bohaterami Disneya. Zakończenia historyjek należy domyślić się samemu i sprawdzić z rozwiązaniem. Dodatkowo każdy z bohaterów ma dla dzieci własną, zabawną zagadkę.

Bohaterowie kreskówek mają pomóc rodzicom zachęcić dzieci do spożywania mleka lub picia go w większej ilości niż do tej pory. Jednocześnie Candia zaoferuje swoim klientom konkurs z nagrodami w ramach programu lojalnościowego stworzonego wspólnie z magazynem „Kaczor Donald" wydawnictwa Egmont. Konkurs będzie trwał od listopada 2009 r. do października 2010 r., a brać w nim udział będą mogły dzieci od lat 5 do 14. Do wygrania: konsola gier Play Station 3, aparat fotograficzny, odtwarzacze mp3, a także książki wydawnictwa Egmont i zgrzewki mleka Candia. W ciągu roku nagrodzonych zostanie 200 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11051

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane