PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Delecta rozpoczyna drugą odsłonę kampanii reklamowej Fisiela

Autor: dla handlu.pl 23 lutego 2009 12:57

23 lutego br. startuje druga odsłona kampanii reklamowej Fisiela - linii kisieli marchewkowo-owocowych dla dzieci z porfolio Delecty. Akcja jest kontynuacją działań informacyjnych na łamach telewizji i prasy, rozpoczętych w ubiegłym roku.

Bohaterem submarki Fisiel jest królik, obecny na opakowaniach jako rysunkowa, bajkowa postać. W spocie, emitowanym we wrześniu ubiegłego roku, przybrał on postać człowieka w masce królika. Ten wizerunek wzbudził wiele kontrowersji - komentuje Edyta Brykalska, product manager Rieber Foods Polska SA. Pomimo, że w ogólnym rozrachunku, zapewnił dużą wyróżnialność i zapamiętywalność kampanii oraz wzrost znajomości wspomaganej subbrandu Fisiel z 4 proc. do 32 proc. zdecydowaliśmy o modyfikacji spotu - dodaje Brykalska. W nowej wersji, ręce i głowę aktora zastąpiono animacją 3D. Modyfikację filmu powierzono autorom - agencji Red8 Communication Group.

Nowa odsłona kampanii, pod niezmienionym hasłem "Taki kisiel, to jest Fisiel!" ma na celu wzmocnienie pozycji marki Delecta w kategorii deserów w proszku oraz edukację konsumentów w zakresie konceptu "kisiel dla dzieci, jedyny z marchewką i naturalnymi składnikami". Adresatami przekazu są przede wszystkim mamy dzieci w wieku 4-14 lat.

Emisję spotów reklamowych zaplanowano do połowy marca w stacjach TVP, TVN, TVN7, TVN Style, Polsat, Polsat 2, Polsat Cafe, TV4, CN oraz tematycznych kanałach At Media.

Dodatkowo, reklamy prasowe pojawią się w poradnikach kobiecych, magazynach parentingowych, prasie dla dzieci (4-14 lat) oraz kolorowankach i krzyżówkach Technopolu. W prasie kampania potrwa do kwietnia br.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11370

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane