PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Familia Segafredo Zanetti, czyli „Przyłącz się do włoskiej rodziny”

Autor: pr 8 sierpnia 2011 12:30

Segafredo Zanetti organizuje konkurs HoReCa „Przyłącz się do włoskiej rodziny".

Aby wziąć  w nim udział należy przede wszystkim posiadać własny ekspres do kawy, do 30 listopada zarejestrować się na stronie www.klubsegafredo.pl lub wypełnić formularz zgłoszeniowy u przedstawiciela handlowego firmy oraz zakupić jeden z 10 promocyjnych pakietów Segafredo Zanetti.

- Wszystkie zestawy promocyjne „Przyłącz się do włoskiej rodziny" dostępne są w atrakcyjnej cenie oraz premiowane są punktami. Zebranie odpowiedniej ich liczby uprawnia uczestnika do odbioru wybranej przez siebie nagrody: telewizora PHILIPS, notebooka SAMSUNG, projektora multimedialnego NEC, smartphona HTC lub aparatu fotograficznego SONY - informują organizatorzy.

Specjalnie dla uczestników konkursu „Przyłącz się do włoskiej rodziny" stworzona została także bezpłatna aplikacja „Umów się na kawę Segafredo". Dzięki niej właściciele lokali mają możliwość umieszczenia swojej restauracji lub kawiarni na wirtualnej mapie Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Segafredo Zanetti 2011-11-15 16:03:56

  W związku ze zbliżającym się zakończeniem konkursu "Przyłącz się do włoskiej rodziny", wszystkich uczestników informujemy, że zakupione pakiety promocyjne w okresie od 14 do 30 listopada będą premiowane podwójną liczbą punktów. Skorzystanie z tej okazji zwiększa szanse zdobycia upragnionych nagród.  Zapraszamy do składania zamówień :) • Segafredo Zanetti 2011-09-23 14:48:41

  Wszystkie szczegóły dotyczące aplikacji można znaleźć na stronie internetowej firmy :)

 • ania 2011-09-21 22:22:03

  A gdzie trzeba się zarejestrować, żeby skorzystać z aplikacji?

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11396

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane