PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Firma Roleski nagrodzona

Autor: portalspozywczy.pl 27 stycznia 2009 15:19

Firma Roleski otrzymała dwa nowe wyróżnienia: certyfikat "Najlepsza Polska Jakość" oraz nagrodę główną w konkursie "Marka z Jakością".

"Najlepsza Polska Jakość" to wyróżnienie przyznawane przez Polską Akademią Jakości, której misją jest kształtowanie nowoczesnego i atrakcyjnego wizerunku przedsiębiorstw.

W grudniu 2008 r. Roleski został "Marką z Jakością". Ideą konkursu organizowanego przez magazyn "Zarządzanie Jakością" jest doskonalenie systemów zarządzania jakością, które przyczyniają się do odniesienia sukcesu rynkowego przedsiębiorstwa. Dotyczące całokształtu funkcjonowania, wdrożone systemy zarządzania jakością (ISO 9001, AQAP, HACCP (ISO 22000), BRC, IFS, ISO 14001, OHSAS 18001) zdecydowanie wpływają na wzrost zaufania do marki. W Firmie Roleski system zarządzania nie tylko integruje strukturę organizacyjną, procesy i procedury, ale i zasoby konieczne do osiągnięcia ustanowionych celów jakości. Wdrożenie systemów zarządzania zapewnia korzyści dla wszystkich - odbiorców, właścicieli, pracowników, dostawców i konsumentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11193

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane