PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Fortuna reklamuje 100% sok, bez dosypywania cukru

Autor: epr.pl 17 marca 2009 10:53

Stacje telewizyjne emitują nowy spot reklamowy FORTUNY (Agros Nova). To już trzeci etap tegorocznej kampanii marki soków 100%, która wystartowała w połowie stycznia.

Reklama jest kontynuację ubiegłorocznej komunikacji marki, wspierającej jej relaunch i wprowadzającej na rynek nową ofertę produktową, składającą się w całości ze 100% soków bez dodatku cukru. O ile akcja poprzednich spotów FORTUNY rozgrywała się w domu i parku, teraz przenosimy się do sklepu, bowiem ostateczne decyzje zakupowe konsument podejmuje przy półce.

Spot z jednej strony sugestywnie komunikuje obecność dosypywanego cukru w nektarach i napojach, z drugiej podkreśla atuty FORTUNY, która jest 100% sokiem bez dosypywania cukru. W spocie powracają „groźne" kostki, które kryją się za „przeciętnym" napojem lub nektarem. Na szczęście mama uświadomiona już przez FORTUNĘ w poprzednich kampaniach, dokonuje zdrowego wyboru - dla siebie i rodziny.

Spot wyraźnie pokazuje, że za FORTUNĄ stoją wyłącznie naturalne owoce, które nie łączą się z białym cukrem. Po czerwonym winogronie i antonówce, tym razem gwiazdą Fortuny stała się brzoskwinia.

Reklama, zrealizowana przez agencję Red8 Communications będzie emitowana w najbliższych tygodniach we wszystkich najważniejszych stacjach telewizyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9722

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane