PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Groszek rozdaje punkty

Autor: dla handlu.pl 8 kwietnia 2009 13:11

Groszek rozdaje punkty

Rusza wiosenna edycja programu „Punktuj w Groszku" dla klientów sklepów Groszek. Program obowiązuje od 19 marca do 21 maja 2009 r.

Warunkiem wzięcia udziału w programie "Punktuj w Groszku - edycja wiosna 2009" jest dokonanie zakupu w wytypowanym do programu sklepie Groszek na kwotę minimum 30 złotych w okresie od 19.03.2009 r. do 21.05.2009 r. Program obowiązuje Klienta tylko w jednej placówce handlowej należącej do sieci Groszek potwierdzonej pieczątką sklepu na karcie konkursowej do wyklejania punktów.

Karta konkursowa do wyklejania punktów wydawana jest przez kasjera w momencie dokonania pierwszych zakupów na kwotę minimum 30 złotych. Każde pełne 30 złotych brutto, które klient wyda na zakup towarów w jednej transakcji uprawnia do otrzymania 1 punktu w postaci naklejki w kolorze fioletowym z oznaczeniem 1 pkt. (tj. jeśli wyda 60 zł otrzyma 2 punkty, 90 zł 3 punkty itd.).

Punkty wydawane i naklejane są przez kasjera po uprzednim sprawdzeniu pieczątki sklepu na karcie konkursowej do wyklejania punktów. Jedna prawidłowo wypełniona karta konkursowa uprawnia do odbioru tylko jednej nagrody. Nagrody zamawiane i odbierane są w sklepie, w którym klient przystąpił do gry. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane