PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Gwiazdor zareklamuje wódkę Sobieski

Autor: Rzeczpospolita 23 kwietnia 2009 09:26

Gwiazdor zareklamuje wódkę Sobieski

Bruce Willis za czteroletni kontrakt reklamowy dostanie 16 mln dolarów. Według informacji dziennika Rzeczpospolita, kampania reklamowa ma ruszyć w tym miesiącu. Gwiazdor, będzie promował wódkę Sobieski m.in. w Hiszpanii, Francji, krajach bałtyckich, na Ukrainie oraz w Chinach. W tym ostatnim marka Sobieski nie jest jeszcze znana.

Właściciel marki Sobieski koncern Belvedre planuje ekspansję na chińskim rynku, który jest coraz bardziej atrakcyjny dla producentów mocnych alkoholi. Za kilka lat chce sprzedawać tam kilkanaście milionów litrów sobieskiego rocznie. Wykorzystanie wizerunku aktora ma pomóc Sobieskiemu w ekspansji na światowym rynku wódki. Zakłada ona, że w ciągu trzech lat marka wejdzie do pierwszej trójki najpopularniejszych wódek o zasięgu globalnym.

Bruce Willis będzie twarzą marki także w Polsce - pisze Rzeczpospolita. Jeszcze w tym roku firma zamierza zaprosić aktora do naszego kraju.

Belvedere nie zdradza, ile zapłaci amerykańskiej gwieździe. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, będzie ją to w ciągu najbliższych czterech lat kosztować ok. 16 mln dolarów. Nie jest wykluczone, że przedłuży kontrakt z Willisem na kolejne lata.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11364

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane