REKLAMA
REKLAMA

Irving zaprasza na "Randkę w ciemno" do kina

Autor: portalspozywczy.pl 3 lutego 2010 10:01

Marka herbat Irving - współsponsor komedii romantycznej "Randka w ciemno" - przygotowała promocję konsumencką, w której nagrodami są bilety na walentynkowe seanse tego filmu.

REKLAMA
"Randka w ciemno" to historia młodej kobiety próbującej odnaleźć się po burzliwym związku ze starszym od siebie mężczyzną. O jej względy ubiegają się dwaj przystojni młodzieńcy, a w trudnych momentach z fantazją - podczas rozmów przy herbacie Irving - wspierają ją przyjaciółki.
"Randkę w ciemno" będzie można oglądać w kinach na terenie całego kraju w lutym br. Już 12 lutego br. w 10 największych kinach Cinema City (Arkadia - Warszawa, Silesia - Katowice, Kinepolis - Poznań, Kazimierz - Kraków, Krewetka - Gdańsk, Manufaktura - Łódź, a także Cinema City w Lublinie, Toruniu, Zielonej Górze, Bydgoszczy) będzie można odebrać bilety ufundowane przez producenta herbat Irving na walentynkowe seanse filmu. Do rozdania jest 1000 zaproszeń dla osób, które jako pierwsze zgłoszą się do kin z pustym pudełkiem po herbacie Irving (jedno pudełko wymieniane jest na jeden bilet, jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety) - 12 lutego od 16-stej, 13 i 14 lutego od 12-stej.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA