PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Kamis nauczy klientki gotować u fryzjera

Autor: epr.pl 28 maja 2009 12:05

Kamis nauczy klientki gotować u fryzjera

W czerwcu oraz we wrześniu produkty linii Kamis Fit up! oraz Viva Italia! będą promowane w salonach fryzjerskich na terenie całego kraju.

Podczas wizyty w salonie fryzjerskim, oczekiwania na koloryzację lub inne usługi kosmetyczne, na specjalnych monitorach LCD będzie można obejrzeć krótkie filmy kulinarne prezentujące ‘krok po kroku" sposób przygotowania łatwych i smacznych potraw. W czerwcu bohaterem filmów kulinarnych będą mieszanki przyprawowe z linii Kamis Fit up! natomiast we wrześniu - kuchnia włoska z użyciem przypraw z serii Viva Italia!. Dania na ekranie przygotowuje szef Studia Kulinarnego KAMIS, Maciej Wawryniuk. W czerwcu klienci salonów będą mogli dowiedzieć się, jak przygotować m. in. Frittatę z twarożkiem i rucolą, toksańską zupę pomidorową czy sałatkę koktajlową z krewetkami. Akcja ma zasięg ogólnopolski i obejmuje 400 najpopularniejszych salonów fryzjerskich m. in. sieci Gabriel, Fashion Hair Trendy, Laurent, Fashion Hair Trendy, Denique, jak również salony indywidualne. Filmy kulinarne będą emitowana na 2 000 monitorów LCD usytuowanych face to face na wysokości wzroku. Grupą docelową akcji są w 70% kobiety i w 30% mężczyźni, mieszkańcy dużych miast. To osoby z wykształceniem średnim i wyższym z nadreprezentacją osób młodych, w wieku 20- 49 lat, konsumenci określani jako liderzy opinii. Miesięczny zasięg całkowity akcji to 420 000 osób. 50-minutowy program emitowany w salonach fryzjerskich jest podzielony na bloki tematyczne: moda, uroda, zdrowie, kultura, podróże, kuchnia - z obecnością marki KAMIS. Celem akcji jest bezpośrednie dotarcie do kobiet z informacjami na temat produktów marki Kamis.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • hilary 2009-10-23 11:58:11

    uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sssssssssssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gggggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • yhvh 2009-10-23 11:56:47

    uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11536

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane