REKLAMA
REKLAMA

Kampania proszku Ariel Complete 7

Autor: wirtualnemedia.pl 26 marca 2010 09:32

Kampania proszku Ariel Complete 7

W telewizji trwa kampania reklamowa proszku do prania Ariel Complete 7. W akcji wykorzystywany jest spot rozgrywający się w teatrze.

REKLAMA

W spocie reklamowym wprowadzającym Complete 7, nowy wariant proszku do prania Ariel, występuje kostiumografka teatralna, która musi się uporać z plamą na sukience potrzebnej do przedstawienia. Bohaterce udaje się to dzięki promowanemu produktowi, co ma podkreślać, że używanie go gwarantuje nieskazitelną czystość ubrań.

Akcja jest prowadzona w polskiej telewizji od 16 marca. 

  • Emili_2 2011-06-13 14:44:38

    Proszek Ariel nie musiał walczyć z palmami na mojej nowej bluzce, którą chciałam po prostu odświeżyć; bluzkę prałam ręcznie zgodnie z zaleceniem na metce)w niskiej temperaturze; po wysuszeniu na bluzce pojawiły się czerwone plamki -wybarwienia; przypuszczam, że to sprawka tych czerwonych drobinek w proszku - tak walczyły z nieistniejącymi plamami, że zniszczyły mi nową bluzkę!!! Dodam, ze zgodnie z rekomendacją producenta proszki też nadają się do prania ręcznego - na złożoną ustnie reklamację Firma P&G nie poczuwa się do winy przekonując, iż do prania ręcznego lepiej nadaje się płyn :(

    NIE POLECAM

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13452

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA