PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Kampania reklamowa Kurczaka Zagrodowego z Podlasia

Autor: pr 28 listopada 2012 09:43

Kampania reklamowa Kurczaka Zagrodowego z Podlasia

16 listopada rozpoczęła się kampania reklamowa Kurczaka Zagrodowego z Podlasia, która potrwa do końca listopada. W trzech głównych miastach Polski (Warszawie, Krakowie, Wrocławiu), w kilkudziesięciu lokalizacjach, pojawiły się billboardy premium o wymiarach 6x3.

Reklama swoim charakterem podkreśla wiejskie pochodzenie i tradycyjny smak produktu. Przedstawia sielankowy charakter podlaskiego krajobrazu, regionu, w którym w małych rodzinnych gospodarstwach hodowany jest Kurczak Zagrodowy. W podobnym tonie utrzymane jest hasło billboardu „...gdy tęsknisz za domowym smakiem...", nawiązujące do kuchni naszej babci. Jednocześnie, reklama wskazuje na drugie oblicze produktu skierowanego do nowoczesnych konsumentów, zilustrowane wnętrzem współczesnej kuchni perfekcyjnej pani domu.

Akcja billboardowa jest jednym z elementów listopadowej kampanii promocyjnej Kurczaka Zagrodowego. Głównym jej celem jest wzmocnienie wizerunku i świadomości marki wśród konsumentów.

Od 1 października br. producent drobiu, Grupa DROSED, wprowadziła do sprzedaży produkt Kurczak Zagrodowy w nowym, podkreślającym jego wyjątkowy charakter opakowaniu. Eleganckie etykiety kurczaka Zagrodowego z Podlasia i Zagrodowego Rosołowego z Podlasia ze złotą szarfą utrzymane są w granatowej kolorystyce. Opakowanie w ciemniejszej tonacji wyróżnia produkty na półce sklepowej i wzmacnia ich pozycjonowanie w segmencie Premium.

Wprowadzeniu na rynek produktu w nowej etykiecie towarzyszy uruchomiony w kwietniu br. specjalny serwis internetowy www.zagrodowy.pl. Konsumenci znajdą tam przydatne informacje, inspirujące przepisy i porady, a także wyszukiwarkę punktów sprzedaży. W ramach kampanii promocyjnej, Grupa DROSED nawiązała współpracę z kucharzem Konradem Birkiem, który od kwietnia pełni rolę Kulinarnego Ambasadora marki

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11458

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane