PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Kolejny konkurs Ice-Mastry

Autor: pr 9 sierpnia 2011 12:17

Rozpoczął się kolejny konkurs Ice-Mastry na Facebook'u. Za działania reklamowe, portal na Facebook'u oraz konkursy odpowiedzialna jest Zwykłagencja.pl

Wystarczy przesłać zdjęcie z lodami Ice-Mastry i można wygrać oryginalną koszulkę. Dzięki aplikacji „Konkurs - lodowe przyjemności" fani mogą w łatwy sposób wgrać swoje zdjęcia i głosować na pozostałe propozycje. Co dwa tygodnie wygrywają 4 fotografie z największą ilością głosów. Zwycięzcy otrzymują oryginalne firmowe koszulki Ice-Mastry. Konkurs potrwa do 7 września.

Jednocześnie na portalu firmy na Facebook'u nadal trwa konkurs „Plażowicze", w którym można wygrać zestawy plażowe: ręczniki i torby termoizolacyjne w kolorach firmowych Ice-Mastry. Zabawa zakończy się w połowie września.

Firma Ice-Mastry jest polskim producentem lodów opartych o tradycyjną recepturę i składniki. Początkowo była małą cukiernią w ich rodzinnym mieście - Czańcu. Obecnie w górskiej miejscowości znajduje się fabryka firmy. W tym roku został uruchomiony portal Ice-Mastry na Facebook'u.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11370

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane