PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Kolorowe warzywa na patelnię marki Frosta w nowej odsłonie

Autor: pr 16 grudnia 2011 09:54

Kolorowe warzywa na patelnię marki Frosta w nowej odsłonie

Żółte, zielone i czerwone warzywa na patelnię przeszły lifting opakowań. Zmieniona szata graficzna jest bardziej czytelna, dynamiczna i lepiej eksponuje produkty. Kolorowe warzywa na patelnię są dostępne w sprzedaży w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.

Kolorowe warzywa na patelnię zyskały przejrzystą i czytelną szatę graficzną. Żywa kolorystyka przyciąga wzrok i wyróżnia produkty Frosty na tle konkurencji. Nowa szata graficzna oraz odświeżony logotyp marki silnie eksponują produkty.

Naturalność produktów podkreślono za pomocą komunikatów: 100 % naturalnego smaku, 100% bez dodatku.

Zmiana szaty graficznej została poprzedzona badaniem konsumenckim, które pozwoliło określić kierunek zmian. Zawartość opakowań mieszanek warzywnych rozplanowano tak, by miały jak największą wartość użytkową dla klientów. Zgodnie z oczekiwaniami konsumentów nowe opakowania zawierają czytelne, przejrzyste listy składników, wzbogacone o ciekawostki dotyczące niektórych z nich.

Na froncie opakowań graficznie wyeksponowano czas przygotowania produktu. Propozycje przepisów na bazie produktów marki znajdują się z tyłu opakowań, w postaci kulinarnych inspiracji. Ciekawym i oryginalnym źródłem przepisów kulinarnych są, zamieszczone na foliach mieszanek warzywnych, QR kody. Po ich zeskanowaniu na telefonie komórkowym wyświetlają się przepisy na potrawy, które można przygotować wykorzystując produkty marki. Dzięki temu konsument może skompletować listę zakupów już na miejscu przy sklepowej półce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11419

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane