PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Kompania Piwowarska promuje Lecha w trójwymiarze

Autor: dlahandlu.pl 29 września 2009 15:50

Kompania Piwowarska promuje Lecha w trójwymiarze

Ponad milion specjalnie oznaczonych 4- i 6-paków piwa LECH Premium ze specjalnymi okularami 3D trafi na rynek wraz z początkiem października.

Przy pomocy bonusowych okularów internauci obejrzą nowy serwis internetowy www.lech.pl , który w całości został stworzony w technologii 3D. W serwisie umieszczony zostanie też pierwszy polski krótkometrażowy film 3D pt. "Bieg". Jego autorem jest nominowany do Oskara reżyser Tomasz Bagiński. Akcję "Wejdź w świat 3D LECHa" wspiera dodatkowo ponad 5 milionów specjalnie oznaczonych puszek LECHa Premium oraz trójwymiarowe materiały POS.

Opakowania komunikujące najnowszą kampanię piwa LECH Premium „Wejdź w świat 3D LECHa" to puszki o pojemności 0,5l. Trafią w specjalnych 4- i 6-packach do sprzedaży detalicznej do sklepów na terenie całego kraju. Pojawią się zarówno w handlu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. 4-paki skierowane zostaną do segmentu sieci lokalnych, 6-paki natomiast do sieci handlu nowoczesnego i kluczowych klientów Kompanii Piwowarskiej. Oprócz opakowań zbiorczych w sprzedaży będą dostępne również pojedyncze puszki promocyjne o pojemności 0,5l. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11199

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane