Łmeat Łuków nagrodzony za rozwój sieci sklepów

Autor: portalspozywczy.pl 23 listopada 2009 15:00

Łmeat Łuków nagrodzony za rozwój sieci sklepów

Redakcja serwisu portalspozywczy.pl i magazynu Rynek Spożywczy oraz portal dlahandlu.pl nagrodziła firmy z branży spożywczej. Przedstawiciele wyróżniających się spółek odebrali nagrody podczas II Forum Rynku Spożywczego, które odyło się 23 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie.

W kategorii Lider Rynku za niezwykle efektywną strategię rozwoju i dobre wyniki finansowe w trudnym czasie wyróżniono spółkę Jeronimo Martins Dystrybucja, właściciela sieci Biedronka.
Za odważne przejęcie w czasach kryzysu, za inwestycje we własną sieć sklepów i za dobre wyniki finansowe nagrodzono Łmeat Łuków. Bakalland zyskał tytuł Lidera Rynku m.in. za śmiałe wejście w nowe kategorie produktów, w tym płatki śniadaniowe i na mocno zmonopolizowany rynek dżemów. Nagrodę otrzymała też spółka Rolnik. Doceniono ją m.in. za utrzymanie czołowej pozycji wśród przetwórców warzyw i wejście na rynek dań gotowych.
W kategorii Produkt Roku wyłoniono trzech laureatów. Stock Polska została nagrodzona za wykreowanie nowego produktu, Żołądkową Gorzką de Lux i efektywność jego marketingu. Natomiast firmę Sante A.Kowalski Sp.j. doceniono za prozdrowotne i funkcjonalne rodzaje produktów i ich wprowadzenie na rynek. Nagrodę przyznano także WSP Społem Kielce za Majonez Kielecki. Firma utrzymała pozycję najbardziej rozpoznawanej marki w tej kategorii.
FPH Paula otrzymała nagrodę w kategorii Innowacja Roku. Spółka opracowała i wdrożyła unikalną technologię produkcji czipsów z warzyw i owoców (MIRVAC). Natomiast OSM Łowicz wyróżniono za uruchomienie linii do pakowania w technologii bag in box.
Nagrodę Rynku Spożywczy w kategorii Wydarzenie Roku przyznano spółce Müller Polska za wejście na rynek w trudnym okresie z produktami w kategorii premium.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11022

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane