PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Marka Pilsner Urquell świętuje 170. rocznicę powstania i organizuje konkurs

Autor: pr 28 września 2012 11:13

W związku z tą rocznicą w wybranych lokalach będzie można spróbować niefiltrowanego wariantu Pilsner Urquell. Równocześnie w lokalach gastronomicznych ruszy promocja konsumencka, a od 1 do 31 października br. klienci sieci sklepów Alma będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie m.in. wycieczka do Pilzna. W wybranych kanałach sprzedaży pojawi się też limitowana butelka Pilsner Urquell. Widoczność obchodów 170. rocznicy powstania marki zostanie zapewniona przez liczne materiały POSM.

Dodatkową atrakcją podczas eventu będzie możliwość wygrania limitowanej urodzinowej butelki Pilsner Urquell. Wraz z rozpoczęciem wydarzenia w lokalach hostessy zachęcać będą do wygłoszenia urodzinowego toastu na cześć Pilsner Urquell. Limitowaną butelkę otrzyma 6 osób, które wygłoszą najciekawsze toasty.

Obchodom 170. rocznicy powstania Pilsner Urquell towarzyszyć będzie promocja konsumencka w lokalach gastronomicznych. Od 5 października br., przez cztery tygodnie, w każdy piątek i sobotę, konsumenci, którzy zakupią 3 piwa Pilsner Urquell otrzymają czwarte piwo gratis.

W lokalach gastronomicznych widoczność wydarzenia zostanie zapewniona przez liczne materiały POSM. Przed lokalami pojawią się potykacze z plakatami. W lokalach wyłożone zostaną standy na stoliki przypominające bramę pilzneńskiego browaru, na których znajdą się linkujące do filmu „Vitaje u Nas". Podczas eventów lokale gastronomiczne zostaną udekorowane złotymi balonami wypełnionymi helem z urodzinowym wizerunkiem.

Od 1 października w wybranych kanałach sprzedaży dostępna będzie limitowana edycja butelki Pilsner Urquell o objętości 1l. Butelka kształtem, kolorem szkła jak i wyglądem etykiety nawiązuje do początków powstania piwa Pilsner Urquell. Charakterystyczną zieleń butelki zastąpił szlachetny brąz - dawniej dominujący kolor szkła.

Od 1 do 31 października br. klienci sklepów Alma, którzy zakupią limitowaną wersję butelki Pilsner Urquell będą mieli szansę wygrać dwuosobową wycieczkę do Pilzna lub jeden ze 170 kufli Pilsner Urquell. By przystąpić do konkursu trzeba będzie odpowiedzieć na pytanie znajdujące się na stronie www.pilsner.pl. Do udziału w konkursie uprawnia również zakup 6-packa Pilsner Urquell lub piwa o wartości co najmniej 20 zł.

Limitowaną butelkę będzie można kupić w wybranych kanałach sprzedaży od początku października do 15 listopada br. Rekomendowana cena butelki to 23,49 zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane