PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Marka Plusssz organizuje konkurs dla studentów

Autor: press.pl 6 kwietnia 2010 09:14

Marka Plusssz organizuje konkurs dla studentów

Polski Lek SA promuje markę Plusssz Active konkursem, w którym zwycięzca otrzyma stypendium na Harvardzie. Akcja rozpocznie się 12 kwietnia i potrwa do końca czerwca br. Skierowana jest do licealistów, studentów i absolwentów uczelni wyższych. Uczestnicy muszą się zalogować na stronie Plusssz.pl i zaprezentować pomysł na efektywną oraz szybką naukę. Następnie powinni kupić cztery opakowania Plusssz Active i przesłać paragony wraz z nadanym podczas logowania numerem rejestracji.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku lipca. Autor najciekawszej prezentacji wygra stypendium na Harvardzie i kurs języka angielskiego. Ponadto 10 kolejnych osób otrzyma nagrody w postaci dowolnie wybranego kursu językowego lub hobbystycznego.
Działania wspiera kampania wizerunkowo-sprzedażowa w radiu, Internecie i na uczelniach w całej Polsce. W ramach działań BTL na ponad 100 uczelniach wyższych w całej Polsce zostaną wyklejone plakaty i będą rozdawane ulotki. Zostaną również przeprowadzone akcje mailingowe do studentów. W działania zostaną zaangażowanie organizacje studenckie, których przedstawiciele na wykładach przekażą informacje o promocji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane