REKLAMA
REKLAMA

Muzyczna promocja Prince Polo

Autor: pr 26 września 2012 11:16

Wsłuchaj się w pozytywny rytm Prince Polo! - wedle tego hasła z dniem 1 października bieżącego roku ruszy muzyczna promocja skierowana do młodszych konsumentów Prince Polo. Do 30 listopada marka zachęcać będzie do udziału w konkursie, w którym konsumenci codziennie będą mogli wygrać 50 słuchawek Skullcandy.

REKLAMA
Mechanizm promocji jest prosty. Aby włączyć się do codziennego losowania jednej  z 50 par słuchawek, wystarczy wysłać SMS z kodem dostępnym na opakowaniu produktu lub zarejestrować go na stronie WWW (www.pozytywnyrytm.pl). W zabawie biorą udział wszystkie wafelki Prince Polo w promocyjnych opakowaniach, a informacja zwrotna o wygranej jest szybka. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie promocyjnego opakowania ze zwycięskim kodem na adres podany na stronie WWW.

Marka otrzyma pełne wsparcie komunikacyjne w ramach prowadzonej kampanii promocyjnej. Towarzyszyć jej będzie15-sekundowy spot reklamowy (od 8.10.2012 r.) oraz kampania w Internecie (od 1.10.2012 r.), m.in. na portalach gazeta.pl, Onet.pl oraz w mediach społecznościowych: Facebook, NK.pl, YouTube i Gagu-Gadu. 1 października uruchomiona zostanie konkursowa strona internetowa www.pozytywnyrytm.pl. Będzie można na niej dokonać rejestracji kodu, a także na bieżąco sprawdzać wyniki losowań. W sklepach znajdą się liczne materiały POS, jak stojaki, owijki, listwy, wobblery, ulotki i plakaty. Przygotowaniem promocji oraz TVC (pomysł, produkcja, organizacja) zajmuje się agencja IQ Marketing, za zakup mediów odpowiada dom mediowy StarCom, działania PR leżą po stronie Alert Media Communications.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA