PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Niepasteryzowany Kasztelan został marką ogólnopolską

Autor: dlahandlu.pl 7 kwietnia 2010 11:54

Kasztelan Niepasteryzowane, z portfela Carlsberg Polska, piwo do tej pory dostępne głównie w regionie Kujaw i Mazowsza od marca będzie dystrybuowany na rynku ogólnopolskim. Produkt ten będzie dostępny w butelce 0,5 l, ale także jako pierwsze piwo niepasteryzowane w Polsce, w puszce 0,5 l.

Kasztelan, produkowany przez Kasztelan Browar Sierpc.
- Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie Kasztelana Niepasteryzowanego na rynek ogólnopolski z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie konsumentów na piwa o nietuzinkowym smaku i obserwowane przez nas rosnące zainteresowanie tym właśnie produktem - mówi Małgorzata Lisowska z Carlsberg Polska.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • prawdziwy piwosz 2010-09-25 19:21:37

    Znowu jesteśmy/piwosze/bezczelnie okłamywani - piwo kasztelan niepasteryzowane ma termin ważności cztery/4/ miesiące!!!.Prawdziwe piwo niepasteryzowane ma termin ważności ok.6dni, będąc trochę tolerancyjni możemy przedłużyć ten termin do max.3 tygodni , ale 4 miesiące???.Oszukiwanie piwoszy dotyczy wszystkich czterech potentatów piwnych w Polsce. To skandal,że nikt z właściwych organów państwowych nie wyciągnie z tego poważnych konsekwencji!!! MY NIE CHCEMY W POLSCE CARSBERGA, HEINEKENA, SAB MILLERA I ROYAL UNIBREW ponieważ nie lubimy pić napojów piwopodobnych!! Przestańcie truć nas tymi szczynami!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane