PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Nowa kampania czekoladek z Wawelu

Autor: pr 15 października 2012 17:19

Malaga, Kasztanki i Tiki Taki polecają się na jesień. Kultowe czekoladki z Wawelu przypomną o sobie w najnowszej kampanii telewizyjnej, która rozpocznie się 17 października i potrwają do 25 listopada.

Kultowe czekoladki  są bohaterami kampanii marketingowej, która ma na celu przypomnienie konsumentom o wyjątkowym smaku zawartym w każdej z nich.

17 października rozpocznie się emisja spotów telewizyjnych. Pojawią się one pod wspólnym hasłem „Niezmienny smak nazywa się tak: Malaga, Tiki Taki i Kasztanki", w dwóch wersjach: produktowej oraz aktorskiej. Pierwsza, krótsza wersja reklamy oparta jest na ujęciach beauty shotowych. Ma ona na celu przybliżenie składników a tym samym wyjątkowego smaku czekoladek z Wawelu. W drugiej aktorskiej odsłonie przedstawione są relacje między czekoladkami, a osobami, które po nie sięgają, nie ukrywając sympatii do tego ponadczasowego smaku. Nieco później bo od listopada Malaga, Kasztanki i Tiki Taki zagoszczą także na billboardach w całej Polsce.

Spoty emitowane będą na antenie: TVP, TVN, Polsat, oraz kanałach  tematycznych At. Media. Kampania TV potrwa do 25.11.2012r. 
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11109

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane