PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Nowa kampania wódki Absolut

Autor: epr.pl 24 lipca 2009 11:29

Nowa kampania wódki Absolut

Pod hasłem "Absolut no gravity. Oderwij się od codzienności" rozpoczyna się letnia kampania promująca wódkę Absolut. Za opracowanie koncepcji, kreację i realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja IQ Marketing.

Kampania opiera się na serii aktywności letnich odbywających się w 40 klubach i pubach, zlokalizowanych w najbardziej popularnych kurortach nadmorskich, gdzie grupa docelowa spędza wakacje. Aktywności, oparte na platformie NO GRAVITY, prezentują nowe oblicze marki Absolut, która tego lata zapewni swoim konsumentom moc niezapomnianych i zaskakujących wrażeń. Niestandardowe materiały POS oraz wystrój klubu podkreślają, że Absolut nie podlega prawom grawitacji. Zaproszenia na imprezy rozdawane będą podczas akcji teaserowych na plaży i w centrach miast - ekipa Absoluta m.in. przybije do plaży na poduszkowcach oraz pojawi się na głównych deptakach w postaci Absolutnych Powerizerów. 

Celem akcji jest budowanie wizerunku Absolut, jako marki kreatywnej, wyznaczającej trendy, innowacyjnej, odważnej, łamiącej konwencje i inspirującej do twórczego działania, marki, która jest ekspertem i kreatorem w dziedzinie miksowania drinków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11536

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane