PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Nowa komunikacja marketingowa marki Prince Polo

Autor: pr 29 kwietnia 2009 13:54

W II poł. kwietnia ruszyła nowa kampania wafli Prince Polo, pod hasłem 'Co dobre, to z Prince Polo'. Jej celem jest odświeżenie wizerunku i zwiększenie atrakcyjności marki w oczach młodych konsumentów, co będzie możliwe dzięki nadaniu Prince Polo zupełnie nowej dynamiki i spontaniczności.

Kampania marki nawiązuje do pozytywnych emocji, które na co dzień towarzyszą młodym ludziom, takim jak miłość, radość czy przyjaźń. Celem, jaki przyświecał twórcom kampanii było pokazanie, iż Prince Polo to wafelek, który towarzyszy ludziom w najważniejszych chwilach - za każdym razem kiedy sięgamy po Prince Polo doświadczamy nie tylko jego wyjątkowego smaku, ale i jego wyjątkowej historii.

Spot reklamowy, inaugurujący nową strategię komunikacji marki wystartował 20 kwietnia 2009 roku. Reklama ukazuje splot sytuacji w których limiotwane Prince Polo może zastąpić słowa i wyrazić uczucia.

30-sekundowy spot reklamowy będzie można zobaczyć w TVP1, TVP2, Polsat, TVN, oraz w wybranych kanałach sieci kablowych, a także w kinach Cinema City, Multikino i Helios.

Spot przygotowała Gruppa 66 Ogilvy, za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom, a za działania PR agencja Alert Media Communications.

Silnemu wsparciu w TV i kinach towarzyszyć będzie reklama na nośnikach zewnętrznych oraz materiały promocyjne w punktach sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11370

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane