Nowy konkurs FoodCarre: Kup Black, wygraj Porsche

Autor: pr 4 listopada 2011 12:07

Nowy konkurs FoodCarre: Kup Black, wygraj Porsche

Firma FoodCare postanowiła połączyć oba niezwykłe brandy w promocji, do udziału w której zaprasza już od 4 listopada br. Na zwycięzcę konkursu czeka wspaniała nagroda główna: luksusowy samochód Porsche.

W promocji udział weźmie pełne portfolio marki Black: napoje w puszkach 250 ml (Classic, Mojito, Cuba Libre, Light oraz wchodzący dopiero na rynek Kamikaze) i butelkach PET Porsche Design Studio o pojemności 0,5 i 1 litra.

Mechanizm konkursowej promocji jest prosty: aby wziąć w niej udział wystarczy jak najszybciej po dowolnej pełnej godzinie wysłać SMSem numer kodu spod zawleczki lub nakrętki napoju Black. Codziennie do wygrania będą gadżety Porsche Design Studio, co miesiąc zestawy PlayStation 3 wraz z kierownicą Porsche i kultową grą Need For Speed, zaś w wielkim finale - luksusowy samochód Porsche Boxter z limitowanej serii Black Edition.

Rozpoczynająca się już 4 listopada promocja marki potrwa do końca stycznia przyszłego roku. Konkurs „Kup Black, wygraj Porsche" wspierać będzie intensywna kampania telewizyjna (główne stacje komercyjne, kanały tematyczne, młodzieżowe i muzyczne), outdoorowa (billboardy i citylighty w największych miastach w Polsce), siatki wielkoformatowe w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu oraz materiały POS (standy, plakaty, owijki).

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ktoś 2011-11-04 23:24:33

    Kosmiczna promocja - widzę że to już 3 edycja tej promocji, i znowu na kolejną edycję trzeba było czekać rok i pare miesięcy, (dwie poprzednie edycje były za czasów Tigera jak miał kolor srebno-granatowy) pierwsza edycja była od maja do lipca 2009. druga edycja od końca lipca do początku września 2010 a teraz od listopada do stycznia ;)

  • ANIA 2011-11-04 20:23:15

    Nazwy napojów wyskokowych a samochód do wygrania, nie idzie to ze sobą w parze, do tego kto wie co to jest BLACK? nazywanie go niezwykłym brandem jest wysoko przesadzone...

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane