PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Piwo Żubr będzie się reklamować na pociągach PKP

Autor: Gazeta Wyborcza 27 kwietnia 2009 10:48

Piwo Żubr będzie się reklamować na pociągach PKP

Nowa moda na kolei. Od piątku z Warszawy do Białegostoku kursuje pociąg Żubr. Nie chodzi o żubra z puszczy, lecz o Żubra w butelce. Czy w jego ślady pójdą pociągi - Danonki i Viziry? - pyta Gazeta Wyborcza.


fot. www.streemo.pl Na razie wygląda jak każdy inny pociąg - - pisze "GW". Ale już w maju zamieni się w jeden wielki billboard reklamowy piwa i tak będzie jeździł co najmniej do końca roku, w każdy piątek i niedzielę. O nowym połączeniu klienci dowiedzą się z rozkładów oraz 10 tys. ulotek rozdawanych przy kasach na ośmiu stacjach: w Białymstoku, Suwałkach, Sokółce, Kuźnicy Białostockiej, Grajewie, Mońkach, Łapach i Szepietowie. Na pokładzie nie będzie jednak samego Żubra - alkohol może być sprzedawany wyłącznie w pociągach na trasach międzynarodowych.


Dyrektor handlowy Przewozów Regionalnych Tomasz Moraczewski podkreśla wna łamach "GW", że firma traktuje pociągi jako potencjalny nośnik reklamy i chce na tym zarabiać. - Jest zainteresowanie i prowadzimy już kolejne rozmowy. Zobaczymy, jak działa pociąg Warszawa - Białystok i w przyszłośc i dla pociągów typu Inter Regio wypracujemy jeden standard, z cennikiem reklamowym - zapowiada Moraczewski. I zapewnia też, że pociągi nie będą doszczętnie oklejone reklamami. - Chcemy, by zachowały swój charakter - dodaje. Przewozy Regionalne nie zdradzają, ile pieniędzy zapłacił przewoźnikowi browar.

Ciągle szukamy sposobów na ciekawą i niestandardową reklamę naszych produktów. W przypadku Żubra zależy nam szczególnie na podkreśleniu jego związku z Podlasiem, z którego marka się wywodzi. Wykorzystaliśmy, więc doskonałą okazję, która pozwoli nam powiązać oba cele - mówi "GW" Maciej Partyka z Kompanii Piwowarskiej produkującej piwo Żubr.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane