REKLAMA
REKLAMA

Plusssz Up chce się wypromować dzięki konkursowi modowemu

Autor: epr.pl 3 września 2009 11:16

Marka Plusssz Up od września startuje z modowym konkursem „Plusssz Yourself Up", w ramach którego zachęca młodych ludzi do wcielenia się w rolę miejskiego stylisty. Autokreacje uczestników oceniać będą ambasadorzy napoju - Monika Brodka oraz Błażej Żuławski.

REKLAMA

Akcja ruszyła 1 września i potrwa do listopada 2009. Skierowana jest do młodych mieszkańców miast. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wymyślić własną interpretację mody miejskiej, pasującą do hasła przewodniego marki Plusssz Up „Pozytywna energia". Najciekawsza stylizacja zostanie nagrodzona sesją zdjęciową z Błażejem Żuławskim, fotografem na co dzień współpracującym z największymi polskimi gwiazdami.

Zdjęcia z sesji ze zwycięzcą zostaną opublikowane w listopadowym numerze miesięcznika Aktivist. Dwie osoby otrzymają także wyróżnienia, nagradzane kuponami na ubraniowe szaleństwo zakupów. W ramach aktywności w Internecie w październiku na stronie konkursowej www.konkurs.plussszup.pl internauci będą mogli głosować na 20 najlepszych zdjęć. Dwie osoby, które dostaną najwięcej głosów, otrzymają kupony zakupowe.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA