Plusssz Up chce się wypromować dzięki konkursowi modowemu

Autor: epr.pl 3 września 2009 11:16

Marka Plusssz Up od września startuje z modowym konkursem „Plusssz Yourself Up", w ramach którego zachęca młodych ludzi do wcielenia się w rolę miejskiego stylisty. Autokreacje uczestników oceniać będą ambasadorzy napoju - Monika Brodka oraz Błażej Żuławski.

Akcja ruszyła 1 września i potrwa do listopada 2009. Skierowana jest do młodych mieszkańców miast. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wymyślić własną interpretację mody miejskiej, pasującą do hasła przewodniego marki Plusssz Up „Pozytywna energia". Najciekawsza stylizacja zostanie nagrodzona sesją zdjęciową z Błażejem Żuławskim, fotografem na co dzień współpracującym z największymi polskimi gwiazdami.

Zdjęcia z sesji ze zwycięzcą zostaną opublikowane w listopadowym numerze miesięcznika Aktivist. Dwie osoby otrzymają także wyróżnienia, nagradzane kuponami na ubraniowe szaleństwo zakupów. W ramach aktywności w Internecie w październiku na stronie konkursowej www.konkurs.plussszup.pl internauci będą mogli głosować na 20 najlepszych zdjęć. Dwie osoby, które dostaną najwięcej głosów, otrzymają kupony zakupowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10941

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane