PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Promocja limitowanej wersji piwa Kasztelan

Autor: pr 29 kwietnia 2009 10:16

Marka Kasztelan z portfela Carlsberg Polska już po raz kolejny wprowadza na rynek limitowaną, sezonową serię piwa - Kasztelan Niepasteryzowane.

To świeże piwo prosto z regionalnego browaru, wyrazistym smaku, jest dostępne na półkach sklepowych już od kwietnia b.r. - Ten wariant piwa wprowadzamy na rynek już trzeci rok z rzędu. W poprzednich sezonach produkt ten spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem Konsumentów, ceniących unikalny smak świeżego, niepasteryzowanego piwa. W tym roku specjalnie dla naszych Konsumentów, zdecydowaliśmy się po raz kolejny uruchomić produkcję tego wariantu Kasztelana w limitowanych seriach, specjalnie na sezon letni."- mówi Marcin Chyliński, Brand Manager marki Kasztelan.

Kasztelan Niepasteryzowane - piwo produkowane w limitowanych seriach będzie dostępne w wybranych punktach sprzedaży detalicznej. Ponowne wprowadzenie niepasteryzowanego piwa do oferty Kasztelana komunikowane będzie za pomocą specjalnie przygotowanej serii materiałów POS. Podobnie jak w ubiegłych sezonach, produkt będzie sprzedawany w butelkach 0,5 l, w okresie od kwietnia b.r. do końca sezonu letniego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9931

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane