PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Promocja Mullera w hipermarketach

Autor: epr.pl 21 maja 2009 10:25

Müller Polska rozpoczyna promocję pod hasłem Mleczne Mile. W promocji należy kupić jeden produkt i wysłać kod z opakowania sms-em lub za pomocą strony internetowej www.mlecznemile.pl.

Co tydzień do wygrania będzie 5 rowerów Müller, a raz w miesiącu losowane będą 3 wycieczki o wartości 20 tys. zł każda, w wybrane miejsce na świecie. Każdy kto wyśle 3 kody z opakowań, otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci łyżeczki z krową znaną z reklam Müllera.

Do wygrania w akcji Mleczne Mile będzie: 50 tys. łyżeczek, 40 miejskich rowerów i 6 podróży. Akcja Mleczne Mile potrwa do 20 lipca. Dodatkowo od 22 maja, przez 5 kolejnych weekendów w wybranych sklepach odbywać się będą promocje konsumenckie, wspierające akcję Mleczne Mile. Każdy kto zakupi w promocyjnym sklepie 4 dowolne produkty Müller i okaże je wraz z paragonem w Strefie Müller umiejscowionej za linią kas, weźmie udział w loterii z nagrodami gwarantowanymi. Do wygrania będą m.in.: blendery elektryczne, zestawy pojemników do przechowywania żywności, miseczki śniadaniowe, zakupowe torby ekologiczne oraz breloczki z żetonami do wózków sklepowych. W akcji udział wezmą hale sieci: Auchan, Tesco, Real, Carrefour, Alma i E.Leclerc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane