PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Reklama serów Turek „w harmonii smaku z winem"

Autor: pr 14 grudnia 2012 10:28

Sery camembert i brie idealnie komponują się nie tylko z czerwonym winem - dowiadujemy się z reklamy serów marki Turek w kanale mobilnym. Reklama wyświetla się konsumentom, którzy planują zakup wina i zapisali je na liście zakupów w aplikacji Listonic - wygodna lista zakupów.


Kampania reklamowa serów marki Turek w aplikacji Listonic nawiązuje do harmonii smaku win i serów camembert oraz brie. Informacja o serach będących idealną przekąską do wina pokazuje się jedynie użytkownikom aplikacji, którzy zapisali wino na swoich listach zakupów. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik Listonic przechodzi na dedykowaną stronę mobilną zawierającą informacje na temat właściwości serów. Dowie się, z którymi trunkami sery komponują się najlepiej. Reklama jest nieinwazyjnym przekazem niosącym dodaną wartość dla kupujących wina konsumentów.
W aplikacji Listonic reklamowany jest także Camembert z pieprzem Turek. Po kliknięciu w reklamę sera z delikatną nutą zielonego pieprzu konsument zobaczy specjalne przygotowaną stronę mobilną. Strona została wzbogacona o przycisk „dodaj do listy zakupów", który automatycznie zapisuje reklamowany produkt na liście zakupów wraz z interaktywnym zdjęciem i dokładnym opisem.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11364

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane