REKLAMA
REKLAMA

Rusza kampania promocyjna produktów Knorr

Autor: pr 3 września 2012 12:26

Masz smaka na coś z ziemniaka?" - pod tą nazwą rusza kampania promocyjna produktów Knorr umożliwiających przygotowanie dań z uwielbianych przez Polaków ziemniaków.

REKLAMA
Obecnie w ofercie znajdują się Fix Chrupiące placki ziemniaczane, Fix Puszyste placki z jabłkami, Fix Kopytka czy leniwe oraz najnowsze: Fix Domowe Frytki z dipem meksykańskim, Fix Domowe Frytki z dipem czosnkowym oraz Fix Wiejskie ziemniaczki z koperkiem i masełkiem.

Podczas jesiennej kampanii „Masz smaka na coś z ziemniaka?" marka Knorr po raz pierwszy zaprezentuje konsumentom cały wachlarz produktów służących przygotowaniu dań z ziemniaków. W tym celu produkty będą wspierane kampanią telewizyjną i digitalową. Zaplanowano również szeroko zakrojone działania BTL, w tym liczne akcje promocyjne. Narzędziem zapoznania konsumentów z portfolio Knorr będą ponadto degustacje konsumenckie - w najlepszych halach takich sieci jak między innymi Intermarche, TESCO czy Alma konsumenci będą mieli okazję spróbować placków ziemniaczanych przygotowanych z pomocą Fix Knorr Chrupiące placki ziemniaczane oraz poznać pozostałe produkty tworzące platformę dań ziemniaczanych Knorr. Służyć temu będą specjalnie przygotowane materiały promocyjne z inspirującymi przepisami na nowe dania z ziemniaków.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA