PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Rusza konkurs firmy Drosed

Autor: pr 15 października 2012 12:56

„Igraj z Drosedem" to najnowsza kierowana do konsumentów akcja firmy Drosed. Firma chce w ten sposób promować swoje wędliny dostępne na półkach samoobsługowych.

Producent wędlin drobiowych, firma Drosed przygotowała dla konsumentów konkurs z nagrodami. Przez miesiąc, od 15.10.2012 do 15.11.2012, będą oni mogli wziąć udział w zabawie za pośrednictwem oficjalnego fanpage'a firmy na Facebook'u lub uruchomionego specjalnie w tym celu serwisu www.igrajzdrosedem.pl. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma voucher na wycieczkę o wartości 6000 zł. W zabawie wygrać będzie można również karty upominkowe drogerii Sephora o wartości 300 zł i markowe plecaki Reebok.

Nagrody główne trafią do 15 osób, które w czasie trwania akcji uzyskają najlepsze wyniki. Kolejne 100 osób otrzyma nagrody pocieszenia - plecaki. Warunkiem udziału w grze oraz otrzymania nagród jest zakup produktów objętych promocją i zachowanie paragonu.

Akcja ma na celu promocję wędlin Drosed, wsparcie sprzedaży i wzmocnienie pozytywnego wizerunku marki. Produkty objęte promocją oznaczone specjalną naklejką są już dostępne w sklepach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11444

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane