PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Rusza loteria konsumencka Nestle

Autor: pr 27 kwietnia 2011 11:01

Rusza loteria konsumencka Nestle

2-go maja rusza wielka loteria konsumencka Nestle. W promocji może wziąć udział każdy, wystarczy zakupić baton Lion, Kit Kat lub Aero. Każdy z nich to szansa, by codziennie wygrać gotówkę na wakacje. Każdego dnia do zdobycia są trzy nagrody po 500 zł, a raz na miesiąc aż 15.000 zł.

Zasady są bardzo proste: należy kupić baton i wysłać numer paragonu poprzez SMS na numer 70270 lub zgłosić go za darmo na stronie www.wakacjeza1baton.pl. Należy pamiętać, by zachować paragon.

Promocja będzie mocno wspierana w Internecie, prasie handlowej, a także podczas akcji do studentów Xero za zero. Loteria konsumencka jest rozszerzona o specjalne akcje promocyjne w wybranych sieciach handlowych. Będą one polegały na stworzonych na potrzeby sieci konkursach, w których do wygrania są m.in. aparaty fotograficzne, kamery, rowery, konsole do gier i wiele innych atrakcyjnych nagród. Dodatkowo do sprzedaży pojawią się 3 zatowarowane ekspozytory, ułatwiające znalezienie promocyjnych produktów w sklepie. Całkowity budżet przeznaczony na nagrody to ponad 300.000 złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane