Rysunki Mleczki ozdabiają reklamy piwa Strzelec

Autor: dla handlu.pl 7 maja 2009 13:16

Od maja w Krakowie i Jędrzejowie ruszyła druga część kampanii reklamowej piwa Strzelec - obecnie z pięcioma rysunkami Andrzeja Mleczki, specjalnie stworzonymi dla tej marki. Głównymi bohaterami są Smok Wawelski i Rycerz, ale jak to zwykle bywa u Andrzeja Mleczki, jest dowcipnie i nie do końca w zgodzie ze znanymi krakowskimi legendami.

Pierwszy obraz, który został dołączony, to zdjęcie siatki wielkoformatowej na Domu Handlowym „Piast" przy jędrzejowskim rynku. Pozostanie tam do końca września. Dwa pozostałe zdjęcia to bilboardy z Krakowa. Do końca maja w stolicy Małopolski i jej aglomeracji będzie widocznych około 150 nośników reklamowych. Siatka na Domu Handlowym „Wanda" w Krakowie pozostanie do 30 czerwca.

Te same motywy spotkać będzie można także w dość nietypowych sytuacjach - jadąc środkami komunikacji miejskiej, w których od połowy maja zostaną umieszczone te same motywy na ... rączkach do trzymania się podczas jazdy. Na pewno łatwiej będzie znieść niewygody podróży - do połowy czerwca tego roku.

Strzelec Jasne Pełne to piwo warzone w Jędrzejowie. W 2005 roku browar zastał zakupiony przez duński koncern Royal Unibrew, Strzelec, dostępny przede wszystkim w Małopolsce, jest także coraz szerzej dystrybuowany i promowany w stolicy regionu, Krakowie. Piwo otrzymało w 2009 roku dwie międzynarodowe nagrody: Srebrny Medal Selection & Quality Award oraz nagrodę Superior Taste Award.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11008

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane